sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Kings Education

İngiltere Brighton Kings Education Dil Okulu

Kings Education Brighton dil okulu şehrin kuzey kısmında yer almakta olup sahile 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul bulunduğu konum itibarı ile pek çok park, alışveriş dükkanı, kafeterya, restoran, pub gibi yerlere yakındır. Toplu taşıma duraklarına yakın olması nedeniyle şehir içinde ulaşım oldukça kolaydır. 

Kings Education Brighton dil okulu 150 öğrenci kapasitesindedir. Sınıfları ortalama 12, en fazla 15 kişiliktir. Okula katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Bazı programları için ise en düşük yaş sınırı 14’tür. Okul binası son derece modern ve ferah bir ortam olarak dizayn edilmiştir. Okulun sunmuş olduğu imkanlar dahilinde merkezi konumu, modern sınıflar, bireysel çalışma odası, interaktif beyaz yazı tahtası, sigara içme alanları, kütüphane, yemekhane, öğrenci salonu, ücretsiz Wi-Fi vb. birçok seçenek vardır. 

Kings Education Brighton dil okulunun programları Yoğun İngilizce, Kompakt Kurslar, İş İngilizcesi, Medya Programları, IELTS, Cambridge sınavlarına hazırlık programlarından oluşmaktadır. Kurs programları başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm seviyeler için uygundur.


Kings Education Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Brighton Dil Okulları

British Study Centres
 British Study Centres
EC
 EC
Kings Education
 Kings Education
LSI
 LSI
Oxford International
 Oxford International
St Giles
 St Giles

Kings Education Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
Bournemouth
Bournemouth
Brighton
Brighton
Londra
Londra
Oxford
Oxford
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU