sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Kings Education

Amerika Los Angeles Kings Education Dil Okulu

Kings Education Los Angeles dünyanın en meşhur şehirlerinden biri olan Hollywood’un merkezinde bulunmaktadır. Marymount California University kampüsünün içinde yer almaktadır. Okul şehrin en çok rağbet gören bölgelerinden birinde olup dünyanın en popüler eğlence merkezleri ile çevrili bir konuma sahiptir. Ayrıca bölgede bulunan tek dil okuludur. 

Kings Education Los Angeles dil okulu 12 sınıf, 280 öğrenci kapasitesinde olup sınıfları en fazla 16 kişiliktir. Okula katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir.  Okul bünyesinde büyük öğrenci eğlence merkezleri, yüzme havuzu, kütüphane ve popüler restoranlar gibi çok çeşitli olanaklar öğrencilere sunulmaktadır. Bunun haricinde modern sınıflar, merkezi konum, öğrenci bilgisayar odası, interaktif beyaz yazı tahtası, bahçe gibi birçok alana sahiptir. 

Kings Education Los Angeles dil okulunun programları Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Akademik Yıl Programı, bire bir programlar, Cambridge FCE, CAE, IELTS sınavlarına hazırlık kursları, Süper Yoğun IELTS hazırlık kursu, SAT, GMAT, GRE hazırlık kursları, İş, Finans ve Hukuk İngilizcesi programlarını içermektedir.


Kings Education Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
20İndirimli Fiyat: 1190 $İndirimli Fiyat: 2380 $İndirimli Fiyat: 3444 $İndirimli Fiyat: 6552 $İndirimli Fiyat: 9828 $
28İndirimli Fiyat: 1498 $İndirimli Fiyat: 2996 $İndirimli Fiyat: 4158 $İndirimli Fiyat: 7392 $İndirimli Fiyat: 10710$

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti
352 $sezon farkı haftalık 36$ 551 $ 175 $ 95 $ 50 $ 185 $

Sizi Arayalım
Los Angeles Dil Okulları

EC
 EC
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education

Kings Education Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
Bournemouth
Bournemouth
Brighton
Brighton
Londra
Londra
Oxford
Oxford
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU