sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Kings Education

İngiltere Oxford Kings Education Dil Okulu

Oxford, tarihi binaları ve birbirinden güzel parklarıyla İngiltere’nin en güzel şehirlerinden biri olmuştur. Öyle ki dünyaca ünlü üniversiteler burada yer alırken, tam bir öğrenci şehri olan bölgede eğlence sektörü de son derece gelişmiştir. Kentin büyüleyici atmosferi, cana yakın insanları ve karma sosyokültürel yapısı dil öğrenmek isteyenler için son derece ideal bir şehir olmasını sağlar.

Kings Education Oxford Dil Okulu şehrin tam merkezinde konumlandırılmıştır. Birbirinden güzel restoranlara ve ulaşım araçlarına sadece yürüme mesafesinde bulunur. Okul içerisinde modern sınıflar, öğrenci salonu, ücretsiz internet ve interaktif beyaz tahta bulunur. Öğrencilerin her türlü ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan eğitim merkezinde sosyal ve kültürel faaliyetler de belirli aralıklarda ve sıkça düzenlenmektedir.

Kings Education Oxford’da sunulan programlar; Yoğun İngilizce, Kompakt İngilizce, Sanat ve Tasarım İngilizce, IELTS Hazırlık, Yoğun IELTS Hazırlık, Süper Yoğun IELTS Hazırlık, Cambridge İngilizce, Uluslararası İşletme Vakfı Diploması, Lisansüstü Hazırlık Programı. Sosyal aktiviteler; öğrenci konseyi, satranç kulübü, fotoğrafçılık topluluğu, Go Karting, Futbol ve çeşitli gezi aktiviteleridir.


Kings Education Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ
20İndirimli Fiyat: 930 £İndirimli Fiyat: 1.860 £İndirimli Fiyat:2.520 £İndirimli Fiyat: 4.320 £İndirimli Fiyat: 6.480 £
28İndirimli Fiyat: 1.170 £İndirimli Fiyat: 2.340 £İndirimli Fiyat: 3.150 £İndirimli Fiyat: 5.310 £İndirimli Fiyat: 7.695 £

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
206 £ 360 £ 85 £

Sizi Arayalım
Oxford Dil Okulları

CES
 CES
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International

Kings Education Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
Bournemouth
Bournemouth
Brighton
Brighton
Londra
Londra
Oxford
Oxford
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU