sliderslider
Dil Okulu | Okullar | LAL

İngiltere Londra LAL Dil Okulu

Lal  London Dil Okulu, İngiltere’nin Başkenti Londra’nın Richmond Upon Thames bölgesinde konumlandırılmıştır. Tamamen modern bir binada eğitim veren eğitim kurumu 10 sınıfa sahiptir ve her sınıfta maksimum 12 öğrenciye ders verilmektedir. Okul bünyesinde interaktif tahtalar, Apple TV, bilgisayar odası, wifi, öğrenci salonu, tam donanımlı bir kütüphane gibi imkanlar LAL dil okullarının Londra şubesinde eğitim alan öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır.

Öğrencilerin büyük bir kısmı boş zamanlarını şehrin hemen her noktasında denk gelebileceğiniz müzikallere katılarak geçirirler. Kültürel bir gezi yapmak isteyenler içinse London Eye, Big Ben, Buckingham Sarayı, British Museum, Thames Nehri ve Oxford Caddesi gidip görülebilecek yerlerden bir kaçıdır.

LAL London dil okulu genel olarak yetişkin insanlara yönelik bir eğitim hizmeti verir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlar. Yüksek teknolojik donanımların sunulduğu okulda, hem eğlenmek hem de öğrenmek mümkündür.

LAL London şubesinde sunulan programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık, Hukuk İngilizcesi gibi programlar sunulmaktadır.


LAL Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Londra Dil Okulları

British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
English Path
 English Path
International House
 International House
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LAL
 LAL
LSI
 LSI
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International
St Giles
 St Giles
Stafford House
 Stafford House
Twin English Centre
 Twin English Centre

LAL Dil Okulu

Cape Town
Cape Town
Londra
Londra
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU