sliderslider
Dil Okulu | Okullar | LSI

Yeni Zelanda Auckland LSI Dil Okulu

Auckland, Yeni Zelanda’nın Kuzey Adası’nda yer almaktadır.  Birbirinden güzel plajları, limanları ve de dağlarıyla adeta doğal bir güzellik sunan kent, kültürel çeşitlilik bakımından da çok zengindir. Bölgede yerel Maori kültürünün hâkim olduğu biliniyor. İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin tamamını memnun edecek olan Auckland’da eğlence sektörü de oldukça gelişmiştir.

LSI Auckland Dil Okulu, şehrin tam merkezinde bulunur. Burada keyifli bir zaman dilimi geçirmeye imkân sağlayacak olan birçok kafe, restoran ve eğlence merkezleri yer almaktadır. Okul derslikleri son derece ferah ve aydınlık olmakla birlikte yüksek teknoloji ile donatılmıştır. Dersliklerin tamamı Myers Park’taki palmiye ağaçlarını görür. Kablosuz internet, televizyon ve DVD’lerin bulunduğu kocaman bir bilgisayar odası, ibadet odaları, büyük bir kütüphane ve sıcak içecek makineleri dil okulunun sunduğu hizmetler arasında bulunuyor. Yılın belirli aylarında birçok sosyal aktivite düzenlenerek öğrencilerin sosyalleşmesi sağlanmaktadır.

LSI Auckland Dil Okulu, Genel, Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce, TOELF, TOEIC, Cambridge, IELTS Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, University Pathways, Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Pilotlar için İngilizce ve de Birebir İngilizce programları sunmaktadır. 

LSI Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Otel/Apart Kayıt Kon. Rez. Ücreti Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti DiğerÜcretler
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım



LSI Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
New York
New York
San Diego
San Diego
San Francisco
San Francisco
Brisbane
Brisbane
Paris
Paris
Brighton
Brighton
Cambridge
Cambridge
Londra
Londra
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Auckland
Auckland
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU