sliderslider
Dil Okulu | Okullar | LSI

Avustralya Brisbane LSI Dil Okulu

Brisbane, Avustralya’da bulunan güzel ve büyük bir kenttir.Burası doğal oluşumlu plajları, eğlence merkezleri ve de kültürel zenginliğiylegörülmeye değer bir güzellik olarak biliniyor. Öyle ki dünyanın dört bir yanından İngilizce öğrenmek için gelen öğrenciler,genellikle kentten memnun ve donanımlı olarak ayrılmaktadırlar. LSI Brisbanedil okulu, konumu gereği birçok mağaza, restoran ve eğlence merkezlerine 5dakika yürüme mesafesindedir.

Eğitim verilen bina tarihi özelliğe sahiptir ve okulunetrafında Queen Street Alışveriş Merkezi, botanik bahçeler, finans ve deticaret bölgeleri bulunur. LSI Brisbane Dil Okulu klimalı derslikler, öğrencisalonları, ücretsiz internet, bilgisayar odası ve dil eğitimine destek sunanöğrenim merkezi hizmetleri öğrencilerine verilmektedir. LSI Brisbane Dil Okulu,havalimanına yakın bir konumda bulunuyor. Kent merkezi başta olmak üzere şehrinbirçok bölgesine de kolay ulaşım imkânı vardır. Sosyal aktiviteler sıkaralıklarla gerçekleştirilerek, eğitim süreci daha eğlenceli halegetirilmektedir.

LSI Dil Okulu Brisbaneşubesinde Genel, Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce, TOELF, Cambridge, IELTSSınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, University Pathwaysve de Birebir İngilizce programları sunmaktadır.


LSI Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta Sabah Dersleri 8 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 16 Hafta Sabah Dersleri 16 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Brisbane Dil Okulları

ILSC
 ILSC
LSI
 LSI
Oxford House College
 Oxford House College

LSI Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
New York
New York
San Diego
San Diego
San Francisco
San Francisco
Brisbane
Brisbane
Paris
Paris
Brighton
Brighton
Cambridge
Cambridge
Londra
Londra
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Auckland
Auckland
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU