sliderslider
Dil Okulu | Okullar | LSI

İngiltere Londra LSI Dil Okulu

LSI London Central, capcanlı ve renkli sokaklarıyla adındansıkça söz ettiren İngiltere’nin başkenti Londra’da yer almaktadır. Dil kursu,merkezin tam kalbinde yer alıyor olsa da yol kenarında konumlandırılmamışolması nedeniyle çok keyifli atmosferi ile dikkat çeker. Mağazalar ve deeğlence bölgesi olarak nitelendirilen Oxford Caddesi’ndeki Soho’ya yürümemesafesinde yer almaktadır. Ayrıca her yıl binlerce turisti kucaklayan BritishMuseum’a da yakın bir konumu bulunuyor.

Yaklaşık 50 yıllık deneyime sahip olan LSI London Central,300 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Her sınıfta maksimum 15 öğrencibulunur. Kurs kapsamında Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi,Akademik İngilizce, TOEFL Hazırlık, ELTS Hazırlık, Cambridge Sınavı, Akademik Yılve Sömestr, Üniversity Pathways  veBirebir İngilizce programları gibi eğitim programları sunulmaktadır.

LSI London Central Dil Okulları, her biri kendi alanındauzman ve profesyonel olan eğitmenlere sahiptir. Sınıfları geniş ve aydınlık,son teknoloji ürünlerle donatılmış, sıcak ve arkadaş canlısı atmosferiyledikkat çeken kurs merkezi, dil öğrenme sürecini oldukça keyifli halegetirecektir.

LSI London Central’da İngilizce dil eğitimi alanöğrencilerin yaş ortalaması 21 iken, minimum yaş seviyesi 16’dır. Dersler 50dakika sürer.

Okul, eğitim kalitesininyanı sıra öğrencilerine sunmuş olduğu sosyal imkanlarla da ön plana çıkmayıbaşarmıştır. Öğrenciler için özel olarak düzenlenen turlar, cafe, restoran vb.gibi alanlara yakın konumdaki konaklama imkanları ve okul merkezi hem eğleniphem de öğrenmek için ideal bir fırsat olmaktadır.


LSI Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Londra Dil Okulları

British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
English Path
 English Path
International House
 International House
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LAL
 LAL
LSI
 LSI
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International
St Giles
 St Giles
Stafford House
 Stafford House
Twin English Centre
 Twin English Centre

LSI Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
New York
New York
San Diego
San Diego
San Francisco
San Francisco
Brisbane
Brisbane
Paris
Paris
Brighton
Brighton
Cambridge
Cambridge
Londra
Londra
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Auckland
Auckland
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU