New College Group logo  İrlanda / Dublin

New College Group Dil Okulu

New College Group Dublin dil okulu ACELS and Marketing English in Ireland gibi temel kuruluşlara olan üyelik ve akreditasyon sahibi olan seçkin bir dil kurumudur. Okul Dun Laohaire kasabasında yer almaktadır. Bulunduğu ortam huzur verici ve sakin bir atmosferdir. Dublin’in merkezinin dışında daha küçük bir bölgede olmasından dolayı bölgedeki çoğu alışveriş merkezi, restoran, spor salonu gibi yerlere yürüme mesafesindedir.

New College Group Dublin dil okulu 7 sınıflık kapasitededir. Sınıfları en fazla 12 kişilik olup okula katılım için minimum yaş sınırı 16’dır. Okul bünyesinde pek çok teknolojik imkanın yanı sıra çeşitli aktiviteler sunulmaktadır. Öğrenciler bu aktivitelere katılarak İrlanda kültürünü yakından tanıyabilir ve yabancı dil pratiklerini geliştirebilirler.

New College Group Dublin dil okulunda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce programları sunulmaktadır. Kurs programlarının bazıları 1-52 hafta bazıları ise 25 haftalıktır. İngilizce programları haftada 15 saatlik öğleden sonra ve sabah dersleri, 20 saatlik öğleden sonra ve sabah olmak üzere 4 çeşittir.

New College Group Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 Hafta SABAH DERSLERİ 6 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile (kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt (yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti Materyal Ücreti Havaalanı karşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımDublin Diğer Dil Okulları

 ATC
 Atlas
 Berlitz
 British Study Centres
 CES
 Delfin
 EC
 ELI
 Emerald Cultural Institute
 ISE
 ISI
 Kaplan
 New College Group
 OHC
 Swan
 Twin English Centre

New College Group

Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Dublin
Liverpool
Manchester
advice study abroad whatsapp