sliderslider
Dil Okulu | Okullar | New College Group

İrlanda Dublin New College Group Dil Okulu

New College Group Dublin dil okulu ACELS and Marketing English in Ireland gibi temel kuruluşlara olan üyelik ve akreditasyon sahibi olan seçkin bir dil kurumudur. Okul Dun Laohaire kasabasında yer almaktadır. Bulunduğu ortam huzur verici ve sakin bir atmosferdir. Dublin’in merkezinin dışında daha küçük bir bölgede olmasından dolayı bölgedeki çoğu alışveriş merkezi, restoran, spor salonu gibi yerlere yürüme mesafesindedir.

New College Group Dublin dil okulu 7 sınıflık kapasitededir. Sınıfları en fazla 12 kişilik olup okula katılım için minimum yaş sınırı 16’dır. Okul bünyesinde pek çok teknolojik imkanın yanı sıra çeşitli aktiviteler sunulmaktadır. Öğrenciler bu aktivitelere katılarak İrlanda kültürünü yakından tanıyabilir ve yabancı dil pratiklerini geliştirebilirler.

New College Group Dublin dil okulunda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce programları sunulmaktadır. Kurs programlarının bazıları 1-52 hafta bazıları ise 25 haftalıktır. İngilizce programları haftada 15 saatlik öğleden sonra ve sabah dersleri, 20 saatlik öğleden sonra ve sabah olmak üzere 4 çeşittir.


New College Group Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Dublin Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Twin English Centre
 Twin English Centre

New College Group Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Dublin
Dublin
Liverpool
Liverpool
Manchester
Manchester
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU