sliderslider
Dil Okulu | Okullar | New College Group

İngiltere Liverpool New College Group Dil Okulu

New College Group Liverpool dil okulu 2015 yılından bu yanaLiverpool şehrinde hizmet vermektedir. Okul Liverpool gibi İngiltere’nin canlıve hareketli şehirlerinden biri olmasından dolayı pek çok öğrencinin ilgisiniçekmektedir. Okul şehir merkezinde yer almakta olup pek çok noktaya ulaşımkolaydır.

New College Group Liverpool dil okulu 8 sınıflıkkapasitededir. Sınıfları en fazla 15 kişilik olup okula katılım için en az 16yaşında olmak gerekmektedir. Okul binası donanımlı olup kütüphane, bilgisayarodası, tv odası gibi alanlar mevcuttur. Tekerlekli sandalyenin girişine uygunolmasından dolayı engelli bireyler için de uygundur. Dil okulu aynı zamanda ElGazette’nin mükemmeliyet listesinde bulunmaktadır.

New College Group Liverpooldil okulunda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, özeldersler, IELTS sınavlarına hazırlık programları yer almaktadır. Kursprogramlarının süreleri 1-52 hafta arasındadır. IELTS kurs programı 1-35haftalıktır.


New College Group Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ
20İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat: £
25İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat:İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat: £
30İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat: £İndirimli Fiyat:İndirimli Fiyat: £

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
170 £ 145 £ 70 £ 70 £

Sizi Arayalım
Liverpool Dil Okulları

Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group

New College Group Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Dublin
Dublin
Liverpool
Liverpool
Manchester
Manchester
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU