sliderslider
  DİL OKULU / OKULLAR / NYLC

NYLC logo
Amerika New York NYLC Dil Okulu

NYLC (New York Language Center), 1985 yılında kurulmuş ve kısa süre içerisinde New York’un en saygın dil okullarından birisi olmayı başarmıştır. Okulun New York şubesinin yanında Brooklyn, Bronx, Queens ve Manhattan’da da şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerin hepsi merkezi konumlarda yer alır ve Time Square, Riverside Park, Columbia University ve alışveriş merkezlerine yakın mesafede bulunmaktadır. Siz de dünyanın en hareketli şehri New York’ta kaliteli bir İngilizce eğitimi almak istiyorsanız tercihinizi NLYC yönünde yapabilirsiniz.

NYLC Dil Okulu ve İngilizce Eğitimi Programları
Manhattan-Midtown Kampüsünde Sunulan Programlar
NYLC İngilizce Dil Okulunun Midtown kampüsünde öğrencileri için birçok İngilizce eğitimi kursları sunulmaktadır. Bu programlar arasında yoğunlaştırılmış İngilizce kursu yer almaktadır. Yoğunlaştırılmış İngilizce kursunda dersler, modern eğitim materyalleri ve interaktif eğitim ortamında verilmektedir. Bu dersler Pazartesiden Cumaya kadar 20 saat sürmektedir.
Midtown kampüsünde verilen dil eğitimi kursları arasında ayrıca yarı yoğunlaştırılmış İngilizce programı ve birebir özel dersler de yer almaktadır.

Manhattan-Upper West Side Kampüsünde Sunulan Programlar
Dil okulunun Upper West Side kampüsünde de yoğunlaştırılmış İngilizce programı yer almaktadır. Bu kurs programında; her hafta yaratılan yeni bir tema ile öğrencilerin okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmeleri amaçlanmaktadır.
Bunların yanında kampüste yine yarı yoğunlaştırılmış İngilizce programı ve birebir özel dersler de verilmektedir.

Quenns Jackson Heights Okulunda Sunulan Programlar
NYLC (New York Language Center)’ın şubelerinden birisi olan Heights okulunda da diğer şubelerde olduğu gibi yoğunlaştırılmış İngilizce kursu, yarı yoğunlaştırılmış İngilizce kursu ve birebir özel dersler bulunmaktadır.
New York’taİngilizce eğitimi konusunda öncü bir kuruluş olan NYLC, özel dil programları da sunmaktadır. Bunlar arasında; İş İngilizcesi kursu, İngilizce yazma kursu Ve TOEFL ile Pre-TOEFL gibi dil sınavlarına hazırlık kursları yer alır.

Neden NYLC?
NYLC, 10 değişik seviyede İngilizce eğitimi deneyimine sahip, alanında uzman bir eğitim kadrosuna sahiptir. Kaliteli eğitim kadrosu ile interaktif bir dil eğitimi veren okul, öğrencilerinin bilgileri gerçek yaşam ortamında öğrenmesi adına modern imkânlardan yararlanmaktadır. Ayrıca dil okulu, dünyanın dört bir yanından yabancı dil eğitimi almak için gelen öğrencilerine ücretsiz internet erişimi sağlamakta ve bilgisayar odalarından yararlanma fırsatı sunmaktadır.

Okulun Sunduğu Sosyal Aktiviteler
NYLC’de her hafta 2 ya da 3 öğretmen eşliğinde sosyal aktiviteler düzenlenir. Bu aktiviteler arasında; Broadway müzikali, Central Pak’ta piknik ve New York’un gece hayatını keşfetmek için sayısız etkinlik yer almaktadır.
Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık NYLC dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları , konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs.  öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

NYLC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımNew York Şehrindeki Diğer Dil Okulları

EC
 EC
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LSI
 LSI
NYLC
 NYLC
OHC
 OHC
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU