sliderslider
Dil Okulu | Okullar | OHC

İrlanda Dublin OHC Dil Okulu

İrlanda’nın en güzel kentlerinden biri olan Dublin’de yurtdışı dil eğitimi almak her öğrenci için mükemmel bir fırsat olacaktır. Çünkü burası kültürel, sosyal ve de turizm anlamında kendini çok geliştirmiş bir şehirdir. Her yıl dünyanın dört bir yanından dil eğitimine ihtiyacı olan öğrenciler buraya eğitim almak için gelirler. Öyle ki Dublin, renkli caddeleri, samimi ortamı ve de sanatsal faaliyetleri ile ön plana çıkan, genç nüfusun yoğun olduğu yaşanılası bir kent olarak adından sıkça söz ettiriyor.

Oxford House College Dublin Dil okulu, üst seviye teknolojik olanaklarla donatılmış, kaliteli dil eğitimi veren bir kurumdur. Okul ve sınıflar öğrencilerin hemen her ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış olup, sosyal kültürel faaliyetlerin de yoğun olmasına özen gösterilmiştir. Oxford House College Dublin, donanımlı bilgisayar sınıfına, zengin kütüphaneye, özel öğrenci odalarına sahiptir. Okul şehir merkezinde bulunmak ile birlikte eğlence mekanlarına, alışveriş bölgelerine çok  yakın bir konuma sahiptir. Okul bünyesinde 15 derslik vardır ve okul öğrenci kapasitesi 250-300 öğrenci arasındadır.

Oxford House College Dublin şubesinde eğitim görenlerin yaş ortalaması 24 yaşdır. Öğrencilerin okula hemen adapte olmalarını sağlamak için düzenli olarak şehir gezisi planlamaları, öğrenci partileri, sportif aktiviteler ve dans aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.
Sunulan programlar; Genel İngilizce (sabah ve öğleden sonra haftada 20 ders veya sabah haftada 30 ders), IELTS Hazırlık gibi programlardır.


OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Dublin Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Twin English Centre
 Twin English Centre

OHC Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Oxford
Oxford
Calgary
Calgary
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Dublin
Dublin
Londra
Londra
New York
New York
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU