sliderslider
Dil Okulu | Okullar | OHC

Amerika New York OHC Dil Okulu

New York, Amerika Birleşik Devletleri’nin ve dünyanın enkalabalık şehirlerinden biridir. Burası; ticaret, medya, sanat, moda,araştırma, teknoloji, eğitim ve eğlence sektörünün adeta başkenti konumundaolduğundan küresel kent niteliği taşımaktadır. Aynı zamanda da çok önemli birdiplomasi merkezidir. Çok uluslu bir yapı hâkim olduğundan çeşitli dilleri,diğer birçok kente göre çok daha rahat öğrenmek kaçınılmazdır.

Oxford House College New York, şehrin tam merkezindebulunur.  Okula en yakın metroistasyonları 28. Cadde veya 7. Cadde duraklarıdır. Okul kapasitesi yıl içindeyoğunluğa göre değişmek ile birlikte ortalama 100 öğrencidir. Okul bünyesindebüyük bir kütüphane bulunmakta ve bilgisayar odası Apple marka MAC bilgisayarile donatılmıştır.

Oxford House College New York şubesi öğrencilere sosyalaktivite olarak da birçok seçenek sunmaktadır. Bunlar ; Haftanın belirligünlerinde Chelse High Lane gezisi, Freedom Tower, Statue of Liberty, EmpireState Building gezileri, Brooklyn Birdge, Times Square gezileridir. BöyleceAmerikan kültürü her yönüyle tanıtılır ve dil öğrenme sürecine olumlu katkısağlanır.

Oxford House College NewYork sunduğu programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce TOEFL sınavınaHazırlık ve bire bir İngilizce dersleridir.


OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
New York Dil Okulları

EC
 EC
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LSI
 LSI
OHC
 OHC

OHC Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Oxford
Oxford
Calgary
Calgary
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Dublin
Dublin
Londra
Londra
New York
New York
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU