sliderslider
Dil Okulu | Okullar | OHC

İngiltere Oxford OHC Dil Okulu

Oxford House College Oxford Dil Okulu, Oxford kentinin en güzel ve en işlek caddesi üzerinde, 5 katlı bir binada konumlandırılmıştır. 1974 yılından bu yana İngilizce eğitimi konusunda hizmet veren kurum, her yıl dünyanın farklı yerlerinden milyonlarca öğrenciye kucak açar. Bu nedenle Oxford’un kültürel çeşitliliğin yoğun olduğu kozmopolit bir kent olduğunu söylemek de kaçınılmaz olacaktır.

Oxford House College öğrencilerine 22 derslik, ücretsiz internet bağlantısı, geniş kapsamlı bir kütüphane, öğrencilerin dinlenmelerini ve birbirleriyle tanışmalarını sağlamak adına butik bir kafe ve tam donanımlı bilgisayar sınıfları sunar. Ayrıca ders sonlarında ve hafta sonlarında okulun düzenlemiş olduğu sosyal aktivite ve geziler, öğrencilerin eğitim hayatlarını daha eğlenceli hale getirecek faktörler arasında bulunmaktadır.

Oxford House College – Oxford Şubesinin  sunduğu programlar ise şu şekildedir; Standart Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Profesyoneller İçin İngilizce, Birebir İngilizce, IELTS sınavına Hazırlık programlarıdır. 


OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Oxford Dil Okulları

CES
 CES
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International

OHC Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Oxford
Oxford
Calgary
Calgary
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Dublin
Dublin
Londra
Londra
New York
New York
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU