sliderslider
Dil Okulu | Okullar | OHC

Kanada Toronto OHC Dil Okulu

Toronto bilindiği gibi Kanada’nın en büyük ve en gelişmişbölgesi olmasının yanı sıra yaşanılası en iyi şehirlerden biri olarak daisminden sıkça söz ettirmektedir. Bu kentin herhangi bir noktasını gezerkenbile heyecan duymamak imkânsız! İnsanlar arasındaki çok samimi ve sıcak ortam,çok kültürlü yapı ve dünyanın dört bir yanından arkadaş edinmeyi olanaklı kılanyapısı ile Toronto birbirinden güzel aktivitelere katılarak, eğlencenindoruklarına çıkmak kaçınılmaz olacaktır.

Oxford House College Toronto Dil okulu, öğrencilerin eğitimhayatlarına destek olmak ve yaşadıkları her andan keyif duymalarını sağlamakadına eşsiz olanaklar sunmasıyla dikkatleri çekmektedir. Okul, şehir merkezineve Wellesley Metro İstasyonu’na sadece yürüme mesafesinde bulunur.

Geniş biravlusu, teknolojik sınıfları ve de ücretsiz internet hizmetinin yanı sıra,okulun hemen yakınında bulunan cafe ve restoranlarda da günün yorgunluğunuatmak mümkün olacaktır. Haftanın ya da ayların belirli günlerinde CN Kulesi veNiagara Şelalelerine ve akvaryuma geziler düzenlenerek, okul öğrencilerininsosyalleşmesi sağlanır.

Okulun sunduğu programlar;Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge ve IELTS Sınavlarına Hazırlık, İşİngilizcesi gibi programlardır. 


OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti Diğer ücretler
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Toronto Dil Okulları

CES
 CES
EC
 EC
ILAC
 ILAC
ILSC
 ILSC
International House
 International House
Kaplan
 Kaplan
LSI
 LSI
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International
Sprot Shaw Language College
 Sprot Shaw Language College

OHC Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Oxford
Oxford
Calgary
Calgary
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Dublin
Dublin
Londra
Londra
New York
New York
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU