sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Oxford International

İngiltere Oxford Oxford International Dil Okulu

Oxford merkezinde bulunan Oxford International dil okulu merkezi konumundan dolayı şehir merkezindeki pek çok yere ulaşım kolaydır. Oxford dünyanın en eski üniversitelerinden birine sahip olan bir şehirdir. Londra merkeze 1 saatlik uzaklıkta olması da okulun avantajlarından biridir. 

Oxford International Oxford dil okulu 7 derslik ve 135 öğrenci kapasitesindedir. Sınıf mevcutları en fazla 15 kişiliktir. Okula katılım için istenen minimum yaş seviyesi 16’dır. Okul bünyesinde öğrencilere pek çok olanak sunulmaktadır. Bunlar arasında modern tasarlanmış sınıflar, öğrenci salonu, öğrenci bilgisayar odası, ücretiz kablosuz internet, çay kahve otomatı, etkileşimli tahtalar yer almaktadır.

Oxford International dil okulundaki programlar Genel İngilizce, IELTS, Cambridge sınavlarına hazırlık programları ve özel dersleri kapsamaktadır. Bu programlar yeni başlayanlardan profesyonel seviyeye kadar uygundur.

Oxford International dil okulu eğitim hizmetlerinde olduğu kadar sosyal aktivitelere de ağırlık veren bir okuldur. Bu aktiviteler sayesinde öğrenciler boş zamanlarını değerlendirmekte, İngiliz kültürünü daha yakından tanımakta hem de yabancı dil pratiği yapma imkanı bulmaktadırlar. 


Oxford International Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Oxford Dil Okulları

CES
 CES
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International

Oxford International Dil Okulu

Brighton
Brighton
Londra
Londra
Oxford
Oxford
Toronto
Toronto
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU