sliderslider
Dil Okulu | Okullar | St Giles

İngiltere Londra St Giles Dil Okulu

İngiltere’nin Başkenti Londra’da dil eğitimi almak heröğrencinin hayalidir. Öyle ki burası tarihi, kültürel, sosyal ve daha birçokyönden kendisini geliştirmiş, insanların hoş bir zaman dilimi geçirebileceklerigüzel bir şehir olarak dünya tarafından tanınmaktadır.

St Giles London Central Dil Okulu Russel Square’ın tamkarşısında mükemmel bir alanda konumlandırılmış olup, kaliteli eğitim sistemiile ön plana çıkar. Okul sınıfların her biri 10 kişilik olmak üzere toplam 720öğrenci kapasitesine sahiptir.

St Giles London Central’dan gezilecek tüm tarihi ve kültürelalanlar kısa bir toplu taşıma yolculuğu mesafesinde bulunmaktadır. Okulgeleneksel mimariyle inşa edilmiştir. Yaklaşık 100 yıllık bir tarihi bulunur. Londra’yabirçok şehir yakın olduğundan, buraya gelen öğrenciler İngiltere’nin farklıyerlerini de keşfetme imkânı elde etmektedirler. Bunların yanı sıra St GilesLondon Central şubesinin düzenlemiş olduğu sosyal faaliyetler sayesinde burayakısa sürede alışarak, yeni arkadaşlarınızla bol bol İngilizce pratikyapabilirsiniz.

St Giles, London Central şubesinde eğitim alacaköğrencilere Genel, Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce, Cambridge ve IELTSSınavlarına Hazırlık,   CELTA programı ,Platinum Kurs ve Teacher Training programları sunmaktadır.

St Giles Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Londra Dil Okulları

British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
English Path
 English Path
International House
 International House
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LAL
 LAL
LSI
 LSI
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International
St Giles
 St Giles
Stafford House
 Stafford House
Twin English Centre
 Twin English Centre

St Giles Dil Okulu

Brighton
Brighton
Cambridge
Cambridge
Eastbourne
Eastbourne
Londra
Londra
Vancouver
Vancouver
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU