sliderslider
Dil Okulu | Okullar | St Giles

Kanada Vancouver St Giles Dil Okulu

Vancouver, Kanada’nın en büyük üçüncü metropolüdür. İçerisinde birbirinden farklı etnik gruplar barındıran bu kentte, dikkat çekici eğlence mekanları, zengin kültürel yapı ve yoğun sanatsal aktiviteler vardır. Özellikle de İngilizce konuşan insan sayısının çok fazla olmasından dolayı, burada dil öğrenmek birçok kente göre çok daha kolay olacaktır. Öyle ki burada 600.000’in üzerinde farklı ırktan insan bulunuyor.

St Giles Vancouver Dil Okulu kentin tam merkezinde bulunur. Eğitim kurumunun tam yanında alışveriş ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Aynı zamanda da ticaret bölgesinin en popüler yerinde bulunduğunu söylemek de kaçınılmaz olacaktır. Okul binası kent mimarisine göre oldukça modern koşullarda inşa edilmiştir.

St Giles Vancouver her birinde 15 öğrencinin eğitim görmesine imkân sağlayan 17 dersliğe sahiptir. Öğrencilerine çeşitli sosyal etkinlikler, yeme içme alanları, ücretsiz internet, kablosuz internet, tam donanımlı bilgisayar sınıflar gibi imkânı sunmaktadır. Farklı zaman dilimlerinde yıl boyunca öğrenci yaş ortalaması ise 23 civarında bulunmaktadır.

Okulda sunulan programlar; Genel İngilizce, Akademik İngilizce, TOEFL, IELTS ,TOEIC Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce ve Birebir özel dersler şeklindedir. 

St Giles Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti Diğer ücretler
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Vancouver Dil Okulları

CES
 CES
EC
 EC
ILAC
 ILAC
ILSC
 ILSC
International House
 International House
Kaplan
 Kaplan
LSI
 LSI
OHC
 OHC
Sprot Shaw Language College
 Sprot Shaw Language College
St Giles
 St Giles
VGC
 VGC

St Giles Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Brighton
Brighton
Cambridge
Cambridge
Eastbourne
Eastbourne
Londra
Londra
Vancouver
Vancouver
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU