sliderslider
  DİL OKULU / OKULLAR / Stafford House

Stafford House logo
Kanada Calgary Stafford House Dil Okulu

Calgary; yurtdışı dil eğitimini güvenli ve temiz ortamdaalmanızı sağlayacak, modern ve refah düzeyi yüksek bir kenttir. Öyle kiinsanların samimi ve sıcakkanlı davranışlarının yanı sıra şehrin insanıkendisine çeken albenisi kısa süre içerisinde ortama empoze olunmasını sağlar.Burada gece hayatı ve kültürel aktiviteler oldukça gelişmiştir. Hemen hersokakta eğlenen insanları görmek kaçınılmazdır.

Stafford House Calgary, kentin ana iş bölgesindekonumlandırılmıştır. Tren hattına da oldukça yakındır. Okulun etrafında CalgaryTower, Şehir Kütüphanesi, alışveriş merkezleri, Tropikal Park, Tiyatro salonu,sinema salonları ve restoranlar vardır. Stafford House Calgary öğrencilerinetamamen ücretsiz olarak bilgisayar odası, wifi, ders çalışma olanı, multimedyasınıflar ve de global öğrenme merkezi gibi imkanlar sağlamaktadır.

Stafford House Calgary Dil Okulu kaliteli eğitim sistemineek olarak, sosyal aktiviteler yönünden de çok kuvvetlidir. Canadian RockFestivalleri, Lake Loise, Baff, Conmore, Jasper gibi yerlere düzenli olarakgeziler düzenlenir.

Okulda; Genel, Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce, IELTS sınavınaHazırlık, Üniversite Hazırlık ve de Akademik İngilizce programları bulunuyor.

Stafford House Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 36 Hafta
20İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$
25İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$
30İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$İndirimli Fiyat: CAD$

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti Diğer ücretler
245 CAD$sezon farkı haftalık 30$ 360 CAD$sezon farkı haftalık 30$ 175 CAD$ 200 CAD$ 25 CAD$ 125 CAD$ 75 CAD$her 12 hafta

Sizi ArayalımCalgary Şehrindeki Diğer Dil Okulları

OHC
 OHC
Stafford House
 Stafford House

Stafford House

Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Cambridge
Cambridge
Canterbury
Canterbury
Londra
Londra
Calgary
Calgary
Toronto
Toronto
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU