sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Emerald Cultural Institute

İrlanda Dublin Emerald Cultural Institute Dil Okulu

Emerald Cultural Institute Dil Okulu 1986 yılında kurulmuştur ve okulun Dublin’deki iki şubesinden biri olan Dublin Palmerston Park şubesi, ismini bulunduğu alandaki parktan almaktadır. Yeşil alanlar oldukça fazla olmakla birlikte, kentin stresten uzak yapısı, sakin ve güvenli ortamı burayı dünyanın ve Dublin şehrinin en güzel bölgelerinden biri haline getirmiştir. Okul, tramvayla kent merkezine 20 dakika mesafede yer almaktadır. Ancak bulunduğu bölge oldukça sakin, güvenilir ve doğal bir ortama sahiptir.

Uzman kadrosu ile geçmişten bugüne kadar dünya çapında ün yakalamayı başarmış aynı zamanda da ISO 9001:2000 Akrediteli okul olarak öğrencilerine en iyi eğitimi sunar. Emerald Cultural Institute Dublin Palmerston Park şubesinde 24 derslik, kütüphane, bilgisayar odası, kafeterya ve dil laboratuvarı bulunmaktadır. Okul Sınıflarda maksimum 14 öğrenciye eğitim vermektedir. Okul sosyal aktiviteler bakımından da çok zengin olup, her hafta öğrenciler bir araya getirilerek, farklı kültürlerin kaynaştırılması sağlanmaktadır.

Emerald Cultural Institute Dublin Palmerston Park; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge ve IELTS Sınavlarına Hazırlık gibi eğitim programlarını öğrencilerine sunmaktadır.

Emerald Cultural Institute Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımDublin Şehrindeki Diğer Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Twin English Centre
 Twin English Centre

 

 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU