sliderslider
  DİL OKULU / OKULLAR / The Language Gallery

The Language Gallery logo
Almanya Berlin The Language Gallery Dil Okulu

The Language Gallery, her seviyedeki öğrenci ve profesyonele uygun yabancı dil eğitimi vermektedir. Londra’nın önemli işletme okullarından birisi olan LSBF’nin akademik uzmanlığı ile British Council onaylı bir dil eğitimi okulunun kalitesini birleştirmesi nedeniyle diğer yabancı dil eğitimi veren okullardan ayrılmaktadır. Bunların yanı sıra okul bünyesinde yabancı dil eğitimi veren eğitimcilerin hepsi yüksek kalitede öğretmenlik standartlarına sahiptir. Bu anlamda eğitimcilerin İngilizce Eğitimi Diploması (DELTA) ya da İngilizce Eğitimi Sertifikası (CELTA) bulunmaktadır.

Ayrıca okul bünyesinde eğitim veren eğitimcilerin akademi ve İş İngilizcesi programları alanında tecrübeleri de vardır.

İngilizce Eğitimi İçin Neden The Language Gallery Tercih Edilmeli?

The Language Gallery, Avrupa Ortak Sistemine dayalı olarak hazırlanmış kaliteli bir ders içeriğine sahiptir. Bunun yanında okulda verilen İngilizce eğitimi sırasında öğrenilenler grup çalışmaları, sınıf içi tartışmaları ve farklı teknikler ile desteklenmektedir. Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak yabancı dil eğitimi sunan dil okulu, zengin ders içeriği ile İngilizcenin tüm eğitim seviyelerini sunmaktadır. Bunların yanında dersler sabah, öğlen ve öğleden sonraki sınıflarda alınabilir ve öğrenciler istedikleri hafta sınıf değiştirebilirler.

The Language Gallery Dil Programları
Eğitim sistemi ile diğer dil okullarına göre fark yaratan The Language Gallery, sadece verdiği İngilizce eğitimi ile değil, farklı kültürlerden öğrencileri bir araya getirmesiyle de ön plana çıkmaktadır. Siz de dil eğitiminde ön plana çıkan bu dil okulunu tercih ederek dünyanın her yerinden yabancı dil eğitimi için gelen öğrenciler ve farklı aksanlar ile tanışma imkânı bulabilirsiniz.

Dil okulu; genel İngilizce, iş İngilizcesi, özel amaçlı İngilizce ve akademik İngilizce gibi programlar dâhilinde dil eğitimi vermektedir. Yine bunların yanında IELTS’ye hazırlık ile birebir İngilizce eğitim de programları arasında yer almaktadır.

Okulun Bulunduğu Merkezler
The Language Gallery; Londra, Manchester ve Birmingham şehirlerinde kampüslere sahiptir. Okulun sunduğu dil eğitimi programlarını tercih ederek aynı zamanda İngiltere kültürü ile tanışma fırsatı bulabilir, şehirdeki sosyal aktivitelere dâhil olabilirsiniz.

Okulun ayrıca Dublin, Toronto ve Vancouver’da da merkezleri vardır.

Konaklama
Konaklama için okulun sunmuş olduğu aile yanı, öğrenci yurtları, paylaşımlı evler ya da stüdyo daire seçeneklerinden birisini değerlendirebilirsiniz.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık The Language Gallery dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları , konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs. öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

The Language Gallery Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Otel/Apart Kayıt Kon. Rez. Ücreti Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti DiğerÜcretler
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımBerlin Şehrindeki Diğer Dil Okulları

Alpadia
 Alpadia
DID
 DID
The Language Gallery
 The Language Gallery

The Language Gallery

Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Berlin
Berlin
Londra
Londra
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU