sliderslider
  DİL OKULU / OKULLAR / Twin English Centre

Twin English Centre logo
İrlanda Dublin Twin English Centre Dil Okulu

Twin English Dublin dil okulu İrlanda’nın spor, iş ve kültürel merkezi ve aynı zamanda modern ve canlı bir şehri olan Dublin’in merkezinde yer almaktadır. Okul, şehrin merkezi olarak kabul edilen The Spire’a 5 dakikalık mesafededir. Konumu itibariyle toplu taşıma duraklarına, sinemalara, tiyatrolara, galerilere çok yakındır. Genç nüfus oranının fazla olduğu Dublin şehrinde öğrenciler okul dışı zamanlarını çeşitli şehir aktiviteleriyle değerlendirebilirler.

Twin English Of English Dublin dil okulu 19 sınıf ve 250 öğrenci kapasitesinde olup sınıfları en fazla 14 kişiliktir. Okula katılım için en düşük yaş sınırı 16’dır. Okulda öğrencilere pek çok olanak sunulmaktadır. Bunların arasında kafeterya, bilgisayar odası, kütüphane, film kiralama, sınıf sonrası dil öğrenim yazılımına ücretsiz erişim, bekleme odası, film odası, öğrenci destek masası ve ücretsiz kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Twin English of English Dublin dil okulundaki programlar tüm seviyelere yönelik olmak üzere Genel İngilizce, İş İngilizcesinin yanı sıra IELTS, TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlık programlarından oluşmaktadır.

Twin English Centre Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımDublin Şehrindeki Diğer Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Swan
 Swan
Twin English Centre
 Twin English Centre

Twin English Centre

Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Eastbourne
Eastbourne
Londra
Londra
Dublin
Dublin
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU