sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Twin English Centre

İngiltere Eastbourne Twin English Centre Dil Okulu

Twin English Centre Eastbourne Dil Okulu, 1954 senesinde İngiltere’nin güneyinde yer alan Eastbourne şehrinde kurulmuştur. Okul, öğrencileri için oldukça sakin ve nezih bir atmosferde eğitim alma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca konumu nedeniyle kafe, mağaza, durak ve tren istasyonlarına yakın mesafede yer alır. Devonshire Düklerinin 18. yüzyılda yaşadığı bir bina içerisinde İngilizce eğitimi veren Twin English Centre Eastbourne, 10 hektarlık bir parkta yer alır.

Oldukça geniş bir alanda yabancı dil eğitimi veren okulda, 21 adet tam donanımlı sınıf bulunmaktadır. Yine bunun yanında kütüphane, bilgisayar odası ve öğrencilerin dinlenmesi için dinlenme odasına da sahiptir. Okulda öğrencilerin sosyalleşmeleri için tenis kortu, futbol, voleybol ve basketbol sahaları da mevcuttur. Ayrıca tüm okul binasında ücretsiz internet erişimi de sağlanmaktadır.

Twin English Centre Eastbourne ve İngilizce Eğitimi İçin Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursu
Twin English Centre Eastbourne Dil Okulu tarafından sunulan programlar arasında genel İngilizce programı bulunmaktadır. Öğrencilerin genel İngilizce programında eğitim alabilmeleri için 16 yaş ya da üstünde olmaları gerekir. Bu durum, özellikle yaz aylarında kısa bir dönem İngilizce pratiği yapmak isteyen öğrenciler için idealdir.
Genel İngilizce programı, haftada 15 saat alınabilmektedir. Yine kurs saatleri 09.15-12.45 ve 13.45-15-15 arasındadır.

Genel İngilizce Plus Kursu
Twin English Centre Eastbourne’daİngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere sunulan programlardan birisi de genel İngilizce Plus kursudur. Haftada 21 saat olarak verilen kursun farkı ise Genel İngilizcenin yanında İş İngilizcesi ve IELTS sınavına hazırlık akşamüstü programlarından birisinin öğlen dersi olarak seçilebiliyor olmasıdır.

Sınav Hazırlık Kursları
Dil okulunun kursları arasında IELTS, PET, KET, FCE, BEC, CAE gibi sınavlara hazırlık kursları da bulunmaktadır. Ancak isteğe bağlı olarak TOEFL ya da TOEIC sınıfları da açılabilmektedir. Yine sınavlara hazırlık kursları da 16 yaş ve üstü bireyler içindir. Haftalık 21 saat olarak alınabilen kursun saatleri ise 09.15-12.45/13.45-15.15 saatleri arasındadır.

Neden Twin English Centre Eastbourne?
İngilizce eğitimi için Twin English Centre Eastbourne Dil Okulu programlarını tercih eden öğrenciler, aynı zamanda okulun 25 yıllık yabancı dil eğitimi tecrübesinden faydalanma imkânı bulmaktadır. Bunun yanında öğrenci odaklı eğitim anlayışı ve değişik yaşlara, isteklere cevap veren programları, okulun tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Twin English Centre Eastbourne dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları ,  konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs. öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Twin English Centre Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Eastbourne Dil Okulları

St Giles
 St Giles
Twin English Centre
 Twin English Centre

Twin English Centre Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Eastbourne
Eastbourne
Londra
Londra
Dublin
Dublin
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU