SİZİ ARAYALIM  

Almanya Frankfurt DID Dil Okulu

Almanya’nın en köklü dil eğitim kurumlarından DID Frankfurt dil okulu şehrin Sachsenhausen bölgesinde yer almaktadır. Bölge şehrin en güzel bölgesi olup neredeyse tüm müzeler nehir kıyısında bulunmaktadır. Okul buradaki müzelere çok yakındır.

DID Frankfurt dil okulunun sınıf sayısı 7 olup katılım için minimum yaş sınırı 17’dir. Okul bünyesinde bir çok imkanın yanı sıra sosyal aktiviteler ve kültürel geziler yer almaktadır. Öğrenciler ders dışı zamanlarda bu aktivite ve gezilere katılarak Frankfurt’taki ünlü yerleri gezebilir, Alman kültürünü yakından tanıyabilir ve Almanca konuşma becerilerini geliştirebilirler.

DID Frankfurt dil okulunda bire bir kurslar, Standart Almanca, Yoğun Almanca, Premium Almanca, Üniversite Yaz Kursu, Goethe, Telc, TestDaf Sınavlarına hazırlık kursları, Öğretmen Eğitimi, İş Almancası kursları verilmektedir. Kurs süreleri 2-60 hafta arasında değişmekte olup programın türüne ve seviyelere göre değişmektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Almanya Frankfurt DID Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta
20 Normal Fiyat: 800 € Normal Fiyat: 1.600 € Normal Fiyat: 2.000 €
24 Normal Fiyat: 1000€ Normal Fiyat: 2000 € Normal Fiyat: 2.600 €
28 Normal Fiyat: 1200 € Normal Fiyat: 2.400 € Normal Fiyat: 3.200 €

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Otel/Apart Kayıt Kon. Rez. Ücreti Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti Diğer Ücretler
320 € 310 €kahvaltı dahil Aylık 25 € Sezon farkı 30 €

Galeri

DID dil okulu
DID dil okulu
DID dil okulu