SİZİ ARAYALIM  

Work And Study

İçindekiler

Work and Study Nedir?

Work and Study programı öğrencilerin yurtdışında eğitim alırken bir yandan çalışma imkanı sunan programa verilen addır. Çalışma periyodları eğitim alınacak ülkeye göre full time ve part time olabilmektedir. Kısaca bahsetmek gerekirse work and study programı İngilizce dil eğitimi alan öğrencilerin masraflarının bir kısmını ya da tamamını karşılamaları noktalarında eğitim aldıkları ülkelerde çalışabilmelerini sağlayan programdır.

Work and Study Programı Ne Değildir?

Work and Study programı ( WAS ) programı Amerika’da yapılan ve kültürel değişim programı olan Work and Travel ( WAT ) programı ile karıştırılmaktadır ancak bilmelisiniz ki Work and Travel (WAT) programı dil öğrenme programı olmazken Work and Sutdy ( WAS ) programı öğrencilerin dil öğrenmesine yönelik bir programdır. Work and Study ( WAS ) aynı zamanda para kazanma programı da değildir. Öğrencilerin dil eğitimi alırken yaşam masraflarının bir kısmını ya da tamamını karşılamalarını sağlayan bir programdır.

Work and Study Programı Ne Kadar Sürer?

Work and Study programı eğitim alınacak ülkeye göre değişmek ile birlikte 18 hafta ile 25 hafta arasında sürebilmektedir. Daha uzun süre programa katılmak isteyen öğrenciler program süresini daha uzun süreye çekebilmektedirler.

Work and Study programına nasıl başvuru yapılabilir?

Work and Study programı birçok ülkede olduğu için öncelikle hangi ülkede eğitim almak istediği karar verilmelidir, bu karar verilirken aynı zaman da ülkelerin vize şartları ve okulların maliyetleri de göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bu şartlar göz önünde bulundurularak dil eğitimi alınacak dil okuluna kayıt olunarak sürece başlanabilir. Kayıt, vize, uçak bileti vb süreci yetkili firmamız Advice Study Abroad Yurtdışı Eğitim yürütmekte ve öğrencileri süreçlerde adım adım bilgilendirmektedir.

Work and Study programına katılım şartları nelerdir?

Work and Study programına katılım için açıkçası herhangi bir spesifik katılım şartı aranmamaktadır ancak eğitim alınacak ülkeye göre ülkelerin vize şartlarını karşılayabilmeniz gerekmektedir.

Work and Study programı hangi ülkelerde olabilmektedir?

Work and Study programı dil eğitimi alacak öğrencilere çalışma izni verebilen ülkelerde olmaktadır. Bu ülkeler Dubai, İrlanda, Avustralya ve Malta’dır.

Advice Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık kurucuları yurtdışı eğitim sektörünün önde gelenlerinden olup 10 yıllık tecrübe ve deneyimlerini Advice Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık şirketi çatısı altında siz değerli öğrencileri için toplamıştır.

Sosyal Medya

İletişim
Pazartesi - Cuma 09:30 - 18:30
Gümüşsuyu Mahallesi, Sıraselviler Cd. Taner Palas Apt. No:9, Kat:7, D14, 34434 Beyoğlu - İstanbul
+ 90 212 936 06 86

© Advice Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Hiz. A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım: Rayzer Digital

 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU