SİZİ ARAYALIM  

Güney Afrika Dil Okulları

İçindekiler

Güney Afrika Dil Okulu 

Güney Afrika dil okulu seçenekleri, İngiltere’de verilen dil programları ile aynı altyapıya ve düzene sahiptir. Yani Güney Afrika dil okulları size İngiltere’de alınan dil eğitimi kalitesinde hizmetler sunar. Dilinizi fazlasıyla geliştirmenize olanak tanır. Bu nedenle etkili bir dil eğitimi almak için bu ülkenin dil okulu seçenekleri, mutlaka değerlendirmeye alınmalıdır.

Neden Advice ile Güney Afrika’da Dil Okulları?

Advice Yurtdışı Eğitim, iyi bir geleceğe ve kariyere sahip olmak isteyen kişilere en doğru eğitime yönlendiren ve bu süreçte danışmanlık yaparak öğrencilerinin hedeflerine ulaşmasını sağlayan bir eğitim firmasıdır. Eğitim kalitesini ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan Advice Yurtdışı Eğitim bünyesinde geniş yurt dışı eğitim programlarını barındırır.

Bu eğitim programları arasında, özellikle İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen seçeneklerden biri olan Güney Afrika dil okulu da yer almaktadır. Cape Town gibi pek çok şehrinde kaliteli bir eğitim imkânı sağlayan Adviye Yurtdışı Eğitim, her bütçeye uygun olan yurt dışı eğitim programlarından faydalanmak isteyen kişiler için en uygun firmalarından biridir.

Siz de kendiniz için en uygun dil eğitimini veren okulu bulmak ve hakkında fikir sahibi olmak için Advice Yurtdışı Eğitim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Danışmanlarımızı arayarak ücret ödemeden danışmanlık alabilirsiniz. 

Güney Afrika’da Dil Eğitimi

Güney Afrika, alternatif dil eğitimi alınabilecek ülkelere göre daha düşük maliyetli standartlara sahiptir. Yani Güney Afrika’da dil okuluna gitmenin bir diğer avantajı da oldukça ekonomik olmasıdır. Ülkede bulunan dil okullarının çoğunluğu başkent olan Cape Town şehrindedir.  . Güney Afrika dil okulları gelişme gösteren ve talep gören ülkelerden biri olmaktadır.

Güney Afrika’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları Nelerdir?

Güney Afrika dil okulları hakkında bilgi edinerek Güney Afrika’daki dil okullarından birinde eğitim görmeye karar verdiğinizde, hem ekonomik hem sosyal hem de kültürel açıdan birçok fayda elde edebilirsiniz. Bu faydalar şu şekilde sıralanabilir:

– Afrika’da yaşam giderlerinin düşük fiyatlarla karşılanabilir olması sayesinde Cape Town dil okullarında eğitim alındığında diğer dil okullarına oranla daha az para harcamak

– Cape Town’a dünyanın her bir köşesinden gelen ziyaretçiler ile vakit geçirerek sosyal anlamda kazanç elde etmek ve farklı bakış açıları kazanarak kendini geliştirmek

– Şehirde bulunan sanat galerileri ve turistik yerler sayesinde kültürel anlamda daha iyi bir noktaya gelmek

– İngiltere’de alınan dil eğitimi kalitesinde eğitim alarak öğrendiği dili ana dili gibi konuşmaya başlamak

Tüm bu faydaların elde edilebilmesi için Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık hizmetimiz için kendiniz için en uygun dil okulunu seçmenize yardımcı oluyoruz.

Güney Afrika’da Dil Okuluna Gitmek için Gerekenler Nelerdir? 

Güney Afrika dil okulu için izlenecek adımlar eğitim alınacak süreye göre değişim gösterir. 4 haftaya kadar eğitim alacak öğrenciler için vize şartı bulunmamaktadır. 4 haftanın üzerinde eğitim alacak öğrenciler için vize gereklidir.

Türkiye ile Güney Afrika Cumhuriyeti arasında vize muafiyeti anlaşması vardır. Bu anlaşma sayesinde 4 haftadan az veya 4 hafta süresince dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin her renk pasaport ile Afrika’ya vizesiz gidebilmesi mümkündür.

4 haftadan fazla dil eğitimi alacak kişilerin ise Ankara Güney Afrika Cumhuriyeti Baş Konsolosluğu’nu ziyaret etmesi ve vize çıkartması gerekir. Ancak bu vize yalnızca atlatılması gerekli olan bir prosedürden ibarettir. Vize almak isteyen tüm öğrencilerin vize alma garantisi bulunur.

Güney Afrika’da Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları Nelerdir? 

Güney Afrika’da dil okuluna kayıt yaptırmak için gerekli olan bazı belli başlı belgeler vardır. Bu belgeler şu şekilde sıralanabilir:

– Okulların doldurulmuş başvuru formları.

– Pasaport ve varsa eski vize fotokopisi.

– Banka mektubu.

– Sponsor teminat mektubu.

Bu belgelere ek olarak okulların başvuru ücretlerinin de zamanında yatırılması gerekir. Dil okullarının kabul şartları okuldan okula değişiklik göstermektedir. Tüm okulların detaylı bir şekilde kabul şartları hakkında bilgi edinmek için danışmanlık hizmetimizden yararlanmanız mümkündür.

Güney Afrika’da En İyi Dil Okulları Hangileridir? 

Güney Afrika’da bulunan en iyi dil okulları EC English, LAL ve Oxford English Academy şeklinde sıralanabilir. 

EC English Cape Town dil okulu, diğer okullarda bulunan programlara ek olarak IELTS ve TOEFL sınav hazırlık kursları da içermesi özelliği ile öne çıkmaktadır. Dünyaca bilinen V&A Rıhtımı’na oldukça yakın mesafede yer alan okul, dil eğitiminde öğrencilerin isteklerini en iyi şekilde yerine getirerek gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve tercih edilme oranını arttırmaktadır.

Güney Afrika’da Dil Okulu Çalışma İzni Veriyor mu? 

Güney Afrika dil okulu seçenekleri kapsamında çalışma izni verilmemektedir. Güney Afrika Cumhuriyeti’nin yaşam masrafları uygun olduğundan dolayı, öğrencilerin çalışmasını gerektirecek pek durum oluşmaz.

Güney Afrika’da Ulaşım Nasıl? Nasıl Seyahat Edilir? 

Güney Afrika’da ulaşımın sağlanması için birçok farklı alternatif bulunur. Şehirlerin fazla büyük olması sebebiyle bazı zamanlar otobüsler yeterli gelir. Fakat otobüslerin yeterli gelmediği durumlar için özel minibüsler, gereken ihtiyacı karşılar ve istenen yere ulaşmanızı sağlarlar. Ayrıca dil okulunuzun konakladığınız yere yakın mesafede olma olasılığı da yüksektir. Bu sayede ulaşım araçları ile uğraşmadan doğrudan yürümeyi tercih etme olanağına sahip olabilirsiniz.

Adım adım Güney Afrika’da Dil Okulu

Güney Afrika dil okuluna gitmek istiyorsanız sırasıyla ilerlemeniz gereken aşamalar bulunur. Bu aşamaların şu şekilde sıralanması mümkündür:

1. Bize ulaşın

2. Tercih edilecek okula istekler ve beklentiler doğrultusunda karar verelim

3. Okul kayıt işlemlerini tamamlayalım

4. Vizeleri tamamlama ve hazırlığı birlikte yapalım

5. Oryantasyon

6. Gidiş

Tüm bu aşamalar düzenli ve bilinçli bir şekilde ilerletildiği takdirde kaliteli ve keyifli bir dil eğitimi alarak geri dönülebilir. 

Güney Afrika’da Dil Okulları Ücretsiz Danışmanlık

Güney Afrika dil okuluna gitmeye karar verilmeden ve okul tercihi yapılmadan önce detaylı bilgi edinilmesi gerekir. Bu detaylı bilgi eksiğini bizimle sağlayabilirsiniz. Tüm öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Danışmanlık hizmetimiz sayesinde bilinçli bir şekilde okul bulabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda kayıt yaptırma ve eğitim alma sürecinde de desteğimizi sürdürmekteyiz.

Güney Afrika’da En Ucuz Dil Okulları Hangileridir?

Güney Afrika dil okulları halihazırda diğer ülkelerde yer alan dil okullarına göre daha uygun fiyatlı olmasına rağmen kendi aralarında da fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. En ucuz Güney Afrika dil okulu seçeneğinin ise sürekli değiştiğini söylemek mümkündür.

Güney Afrika dil okullarının fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve avantaj dezavantaj kıyası yapabilmek için bize başvurabilirsiniz.

DEVAMINI GÖR

Güney Afrika Dil Okulu Fiyatları

Şehir Seçenekleri