SİZİ ARAYALIM  

Dublin Dil Okulları

İçindekiler

İngilizce Eğitimine Kapsamlı Yaklaşım

İngilizce artık her alanda kullanılan bir dildir. Uluslararası şirketlerde çalışan kişilerin yanı sıra ulusal şirketlerde çalışan kişilerde birçok İngilizce bilgisine ihtiyaç duymaktadır. Hatta günlük yaşamda da elektronik cihazlar, internet kullanımı gibi alanlarda da İngilizce bilgisi gereklilik olmaktadır. Dublin’de dil eğitimi, İngilizce eğitimi almak isteyenler için doğru bir tercih olarak ortaya çıkmaktadır. Dublin, İngilizce eğitimi konusunda sosyal yaşamı içine alan kapsamlı eğitim sistemine sahip bir şehirdir. Dublin İngilizce ile 24 saat iç içe yaşayan bir şehirdir.

Dublin’de Hayat

İngilizce eğitimi konusunda birçok seçenek sunan bir şehir olan Dublin, Avrupa kıtasının kuzey batısında Büyük Britanya adasında bulunan İrlanda Cumhuriyeti’nin başkentidir. Dublin’de sosyal yaşam; Avrupa’da en çok ziyaretçi alan bir şehir olması nedeniyle oldukça renklidir. Şehirde yaşayan kişiler oldukça huzurlu ve naziktir. Şehirde birçok uluslararası teknoloji devi şirketin bulunması nedeniyle iş yaşamında da bilgi birikimi ve tecrübe edinilebilecek bir yerdir. Şehirde yaşayan kişilerin eğitim ve kültür düzeyi oldukça yüksektir.

Öğrenciler içinde çeşitli alternatiflerin değerlendirilebileceği ve kolay yaşanabilecek bir şehirdir. Dublin, gezilecek yerler açısından oldukça geniş seçenek mevcuttur. Dublin Kalesi, İrlanda Ulusal Müzesi, Grafton Caddesi, birçok katedral, Trinity College ve Phoneix Park mutlaka gezilmesi gereken yerlerdendir. Howth kasabası ve Temple bölgesi’de Dublin şehrinde mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Şehirdeki müzeler ücretsiz olmasının yanı sıra herhangi bir izdiham yaşanmadan sakin bir şekilde dolaşma imkanı sunmaktadır. Dublin ulaşım açısından günün her saati tren ve otobüs seferlerinin bulunabildiği şehirdir. Öğrenciler için oldukça ucuz fiyatlarla yararlanma imkânı sunan öğrenci kartları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu kart tren, tramvay ve otobüslerde kullanılabilmektedir. Dublin İngilizce eğitiminin Avrupa’daki ve ülkedeki merkezlerindendir.

Dil Eğitiminde Yüksek Başarı

Neden Dublin’de dil eğitimi alınmalıdır? Gezilecek ve görülecek yerlerinin fazlalığı eğitimi isteklendirme yönünde destekleyecek şekilde olması, şehirde yaşam konusunda oldukça ekonomik seçenekler bulunduğundan, 6 ay ve üzeri eğitimlerde öğrenciler için çalışma izninin çıkmasından ve bir çok uluslararası bilişim firmasına ev sahipliği yapmasından dolayı Dublin, dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin vazgeçilmez lokasyonu olmuştur.Eğitim gören birçok kişi tarafından yüksek başarı ile dil eğitimini bu şehirde tamamlamıştır. Öğrenciler için çok uygun olan şehirde tarihi doku, kültür ve teknolojinin iç içe geçmesi ile ulaşılabilecek birçok imkân barındırmaktadır.