SİZİ ARAYALIM  

İrlanda Dublin ISE Dil Okulu

ISE Dil Okulu, İrlanda’nın başkenti Dublin’de yer almaktadır. Sahibi ve tüm personeli İrlandalı olan dil okulu, öğrencileri için modern öğretim programları ve materyaller ile İngilizce eğitimi vermektedir. ISE; öğrencilerinin İngilizce seviyelerini ilerletmelerine özen göstermeyi, kaliteli bir hizmet sunmayı ve yüksek düzeyde memnuniyeti garanti eder. Ayrıca okul, öğrencileri için öğleden sonra etkinlikleri düzenleyerek macera ile çalışmayı birleştiren bir kurum olarak karşımıza çıkmaktadır.

ISE Dil Okulu ve İngilizce Eğitimi Programları
Genel İngilizce Kursları
ISE tarafından sunulan genel İngilizce kurslarındaki derslerin yoğunluklarına göre çeşitli versiyonları bulunmaktadır. Bu anlamda 15 ile 30 saat arasında değişen dersler, hemen her seviyeden öğrenci tarafından alınmaktadır. Her pazartesi yeni bir sınıf ile eğitime başlanan kurslarda; okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi beceriler üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.

Sınavlara Hazırlık Kursları
ISE Dil Okuluİngilizce eğitimi programları arasında sınavlara hazırlık kursları da yer almaktadır. Bu anlamda öğrenciler FCE, CAE ve IELTSsınavlarına hazırlık için bu programı tercih edebilirler. Ancak programdaki derslere dâhil olabilmek için en az A2 dil seviyesinde olmak gerekmektedir.

Staj Programı
Yabancı dil eğitimi ile iş seçeneklerini birleştiren bu program ile öğrenciler kariyerlerine başlayabilmektedir. İngilizcenin konuşulduğu bir iş yerinde profesyonel dil becerilerini geliştirme imkânı bulan öğrenciler çeşitli alanlarda staj yapabilirler. Bu alanlar arasında; turizm, satış, pazarlama, finans ve otelcilik de yer almaktadır.

Neden ISE?
ISE Dil Okulunda verilen İngilizce eğitimi ile öğrencilerin sürekli ve tutarlı olarak İngilizcelerini geliştirmeleri amaçlanmaktadır. Bu anlamda öğrenciler, alanında uzman ve destekleyici akademisyenlerden kaliteli bir eğitim alma fırsatı bulurlar. Bunun yanında okul, öğrencileri için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Düzenlenen etkinlikler ile öğrenciler, diğer öğrenci ve öğretmenler ile iletişim kurabilirler. Ayrıca İrlanda kültürünü ve farklı kültürleri tanıma imkanıda elde ederler.

Tüm bunların yanında Dublin, dünyanın en yaşanılır şehirleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Eğer yabancı dil eğitimi için ISE Dil Okulunu tercih edecek olursanız, Dublin’in tarihi ve doğal güzelliklerini, turistik mekânlarını, sanat galerilerini ve müzelerini keşfedebilir, düzenlenen çeşitli şehir turlarına katılabilirsiniz.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ISE dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları , konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs.  öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İrlanda Dublin ISE Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti Materyal Ücreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti

Galeri

ISE dil okulu
ISE dil okulu