SİZİ ARAYALIM  

İrlanda Dublin Berlitz Dil Okulu

Berlitz Dublin Dil Okulu, 1900 yılında kurulmuş ve şu ana kadar binlerce öğrencinin ingilizce hedeflerine yardımcı olmuş  İrlanda’nın en köklü okullarının başında gelmektedir. Berlitz Dublin Dil Okulu, şehir merkezinde olması yanı sıra Grafton Street alışveriş merkezine 5-6 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca okul sunmuş olduğu uygun fiyatlarla da öğrencilerin ilgilisi çekmektedir.

Berlitz Dublin Dil Okulunda öğrenciler maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim almaktadır. Ayrıca Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi gibi öğrencilerin akademik planlarına göre seçim yapabileceği kurs imkanları sunmaktadır. Belirtz Dublin Dil Okulu; ingilizce seviyenize göre iş garantisi veren tek okul konumundadır. 

Okulun tüm sınıflarında TV bulunmakla birlikte, okul içerisinde kafeterya ve bilgisayar odaları bulunmaktadır. Ayrıca okul haftanın belirli günleri ücretsiz olarak şehir turu , parti veya müze gezisi gibi etkinlikler düzenlemektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İrlanda Dublin Berlitz Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti Materyal Ücreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti

Galeri

Berlitz dil okulu
Berlitz dil okulu
Berlitz dil okulu