SİZİ ARAYALIM  

İrlanda Dublin OHC Dil Okulu

İrlanda’nın en güzel kentlerinden biri olan Dublin’de yurtdışı dil eğitimi almak her öğrenci için mükemmel bir fırsat olacaktır. Çünkü burası kültürel, sosyal ve de turizm anlamında kendini çok geliştirmiş bir şehirdir. Her yıl dünyanın dört bir yanından dil eğitimine ihtiyacı olan öğrenciler buraya eğitim almak için gelirler. Öyle ki Dublin, renkli caddeleri, samimi ortamı ve de sanatsal faaliyetleri ile ön plana çıkan, genç nüfusun yoğun olduğu yaşanılası bir kent olarak adından sıkça söz ettiriyor.

Oxford House College Dublin Dil okulu, üst seviye teknolojik olanaklarla donatılmış, kaliteli dil eğitimi veren bir kurumdur. Okul ve sınıflar öğrencilerin hemen her ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış olup, sosyal kültürel faaliyetlerin de yoğun olmasına özen gösterilmiştir. Oxford House College Dublin, donanımlı bilgisayar sınıfına, zengin kütüphaneye, özel öğrenci odalarına sahiptir. Okul şehir merkezinde bulunmak ile birlikte eğlence mekanlarına, alışveriş bölgelerine çok  yakın bir konuma sahiptir. Okul bünyesinde 15 derslik vardır ve okul öğrenci kapasitesi 250-300 öğrenci arasındadır.

Oxford House College Dublin şubesinde eğitim görenlerin yaş ortalaması 24 yaşdır. Öğrencilerin okula hemen adapte olmalarını sağlamak için düzenli olarak şehir gezisi planlamaları, öğrenci partileri, sportif aktiviteler ve dans aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.
Sunulan programlar; Genel İngilizce (sabah ve öğleden sonra haftada 20 ders veya sabah haftada 30 ders), IELTS Hazırlık gibi programlardır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İrlanda Dublin OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti Materyal Ücreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti

Galeri

OHC dil okulu
OHC dil okulu
OHC dil okulu