SİZİ ARAYALIM  

İrlanda Dublin Atlas Dil Okulu

Atlas Dublin dil okulu 2003 yılında kurulmuş olup o zamandan bu yana saygın bir eğitim kurumu olma niteliğini korumaktadır. Okul Portobello House’da, şehrin güneyindeki Büyük Kanal’a bakan önemli bir noktada bulunmaktadır. Toplu taşıma duraklarına yakın olması sebebiyle şehrin pek çok noktasına ulaşım kolaydır.
Atlas Dublin dil okulu 25 sınıf ve 250 öğrenci kapasitesindedir. Sınıf mevcutları ortalama 12 kişiliktir. Okula katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Okul imkanları dahilinde bireysel çalışma alanı, kafeterya, kütüphane, öğrenci salonu öğrencilere sunulmaktadır. Okul tarafından pek çok sosyal etkinlik ve kültür gezileri öğrencileri sunulmaktadır. Bu sayede öğrenciler ders dışı zamanlarını eğlenceli ve verimli bir şekilde geçirerek Dublin şehrini yakından tanıma imkanı yakalarlar.
Atlas Dublin dil okulu programlarının arasında Genel İngilizce Fluency, Genel İngilizce Fluency Plus, Atlas Junior Fluency, Özel Kurslar, Cambridge, TOEFL, IELTS sınavlarına hazırlık programları bulunmaktadır. Dil programları çeşitliliğiyle farklı taleplere çözümler sunmaktadır. Başlangıç seviyesinden profesyonellere kadar tüm seviyelere hitap etmektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İrlanda Dublin Atlas Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ
20 İndirimli Fiyat: 900 € İndirimli Fiyat: 700 € İndirimli Fiyat: 1.170 € İndirimli Fiyat: 900 € İndirimli Fiyat: 1.560 € İndirimli Fiyat: 1200 € İndirimli Fiyat: 2.340 € İndirimli Fiyat:1800 € İndirimli Fiyat: 3.850 € İndirimli Fiyat: 3.050 €

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
325 £ 350 65 € 65 €

Galeri

Atlas dil okulu
Atlas dil okulu