SİZİ ARAYALIM  

İrlanda Dublin New College Group Dil Okulu

New College Group Dublin dil okulu ACELS and Marketing English in Ireland gibi temel kuruluşlara olan üyelik ve akreditasyon sahibi olan seçkin bir dil kurumudur. Okul Dun Laohaire kasabasında yer almaktadır. Bulunduğu ortam huzur verici ve sakin bir atmosferdir. Dublin’in merkezinin dışında daha küçük bir bölgede olmasından dolayı bölgedeki çoğu alışveriş merkezi, restoran, spor salonu gibi yerlere yürüme mesafesindedir.
 
New College Group Dublin dil okulu 7 sınıflık kapasitededir. Sınıfları en fazla 12 kişilik olup okula katılım için minimum yaş sınırı 16’dır. Okul bünyesinde pek çok teknolojik imkanın yanı sıra çeşitli aktiviteler sunulmaktadır. Öğrenciler bu aktivitelere katılarak İrlanda kültürünü yakından tanıyabilir ve yabancı dil pratiklerini geliştirebilirler.
 
New College Group Dublin dil okulunda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce programları sunulmaktadır. Kurs programlarının bazıları 1-52 hafta bazıları ise 25 haftalıktır. İngilizce programları haftada 15 saatlik öğleden sonra ve sabah dersleri, 20 saatlik öğleden sonra ve sabah olmak üzere 4 çeşittir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

İrlanda Dublin New College Group Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 Hafta SABAH DERSLERİ 8 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 Hafta SABAH DERSLERİ 12 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti Materyal Ücreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti

Galeri

New College Group dil okulu
New College Group dil okulu
New College Group dil okulu