SİZİ ARAYALIM  

Amerika New York OHC Dil Okulu

New York, Amerika Birleşik Devletleri’nin ve dünyanın enkalabalık şehirlerinden biridir. Burası; ticaret, medya, sanat, moda,araştırma, teknoloji, eğitim ve eğlence sektörünün adeta başkenti konumundaolduğundan küresel kent niteliği taşımaktadır. Aynı zamanda da çok önemli birdiplomasi merkezidir. Çok uluslu bir yapı hâkim olduğundan çeşitli dilleri,diğer birçok kente göre çok daha rahat öğrenmek kaçınılmazdır.

Oxford House College New York, şehrin tam merkezindebulunur.  Okula en yakın metroistasyonları 28. Cadde veya 7. Cadde duraklarıdır. Okul kapasitesi yıl içindeyoğunluğa göre değişmek ile birlikte ortalama 100 öğrencidir. Okul bünyesindebüyük bir kütüphane bulunmakta ve bilgisayar odası Apple marka MAC bilgisayarile donatılmıştır.

Oxford House College New York şubesi öğrencilere sosyalaktivite olarak da birçok seçenek sunmaktadır. Bunlar ; Haftanın belirligünlerinde Chelse High Lane gezisi, Freedom Tower, Statue of Liberty, EmpireState Building gezileri, Brooklyn Birdge, Times Square gezileridir. BöyleceAmerikan kültürü her yönüyle tanıtılır ve dil öğrenme sürecine olumlu katkısağlanır.

Oxford House College NewYork sunduğu programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce TOEFL sınavınaHazırlık ve bire bir İngilizce dersleridir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Amerika New York OHC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

OHC dil okulu
OHC dil okulu
OHC dil okulu