SİZİ ARAYALIM  

Amerika San Francisco TALK Dil Okulu

TALK English
TALK English, 1996 yılından günümüze dünyanın dört bir yanından öğrenciye İngilizce eğitimi veren kaliteli bir dil okuludur. Okulun misyonu, farklı ülkelerden gelen bireyler arası iletişim, anlayış birliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmaya katkı sağlamaktır. TALK English’deİngilizce öğrenmenin en iyi yolunun, sınıf içi ve dışında Amerikan kültürünün içine tamamen dalmak olduğu düşünülür. Bu amaca ulaşmak için okul, geniş bir İngilizce programı yelpazesi ve heyecan verici etkinlik takvimi ile yabancı dil eğitimi sunmaktadır.
Bunların yanında okulun farklı şehirlerde şubeleri yer almaktadır. Bu şubeler arasında; Boston, Miami, Fort Lauderdale, Atlanta ,Floridave San Francisco şubeleri bulunmaktadır.
Talk English ve Sunduğu İngilizce Eğitimi Programları
Talk English, eğitimleri sırasında interaktif sınıf teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknolojinin kullanımındaki amaç ise kara tahtanın ötesine geçmektir. Yine öğrencilerin bilmediği kelimeleri bulabilmesi ve bunun için Google’da arama yapabilmesi gibi nedenler ile de interaktif tahta kullanılmaktadır.
Genel İngilizce Kursu
İngilizce dil okulunun sunduğu programların başında genel İngilizce kursu gelmektedir. Bu kurs, yıl boyunca Pazartesi günleri başlar. Sınıflar ortalama 12 kişidir. Ayrıca dersler haftada 18 ders olarak verilmektedir.
Yoğun İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce kursu, daha çok akademik odaklı olarak verilmektedir. Özellikle kısa süre içerisinde ve hızlı bir şekilde İngilizcesini ilerletmek isteyen kişiler için ideal olan bu kurs, haftada 25 saat verilmektedir. Ayrıca sınıflar genel İngilizce kursunda olduğu gibi 12 kişiliktir.
Akademik Sömestre İngilizce Programı
Talk English tarafından sunulan bu kurs ile öğrenciler Amerikan kültürü pratiği yapma imkânı bulmaktadır. Ortalama 6 aylık ve tam zamanlı bir öğretim olarak tasarlanan Akademik sömestre programı, yoğun İngilizce ve süper yoğun İngilizce olmak üzere iki farklı seçenek sunmaktadır.
Sınavlara Hazırlık Programları
Sınavlara hazırlık amacı ile İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler, okulun sunduğu IELTS ve TOEFL sınavlarına yönelik kurslara katılabilirler.
Neden Talk English?
Talk English, modern öğretim programı ile öğrencilerinin en iyi şekilde ilerlemesini sağlar. İnteraktif sınıf teknolojisini kullanan dil okulu, birey ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Ayrıca öğrencilerin sınıf içinde öğrendiklerini uygulayabilmeleri amacı ile ders dışı etkinlikler de düzenlenmektedir. Bu etkinlikler sayesinde bireyler diğer öğrenciler ile vakit geçirerek İngilizce pratiği yapma imkânı bulurlar.
Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık TALK English dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları ,  konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs

Hemen Fiyat Teklifi Al

Amerika San Francisco TALK Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

TALK dil okulu
TALK dil okulu
TALK dil okulu