SİZİ ARAYALIM  

Amerika Seattle Kaplan Dil Okulu

Seattle, Amerika Birleşik Devletleri’nin Washington eyaletinde yer alan bir liman şehridir ve yaklaşık 720,000 kişilik bir nüfusa sahiptir. Şehir, Asya’ya açılan Pasifik-Batı rotası üzerinde yer alması ve Kanada sınırına yakın olması nedeniyle en büyük liman şehirlerinden biridir. Ayrıca Microsoft ve Amazon gibi teknoloji devlerinin doğum yeri olan Seattle, teknoloji sektörü sayesinde ekonomik açıdan da oldukça canlıdır.
Seattle, Amerikan müzik kültüründe de önemli bir yere sahiptir ve yıl boyunca birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapar. Dinamik nüfusuyla ülkenin en büyük şehirlerinden biri olarak kabul edilir ve bu nedenlerle öğrenciler için harika bir seçenektir.
Kaplan International, İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için bir dil okulu ağıdır. Şirket, 1938’de Stanley H. Kaplan tarafından New York’ta kurulmuştur. Kaplan, öğrencilerin standart sınavlarda başarılı olmak için gereken becerileri öğrenmelerine yardımcı olmak için özelleştirilmiş bir öğretim programı geliştirmiştir. Bu program, öğrencilerin zayıf alanlarını belirleyen ve bunları geliştirmek için özelleştirilmiş bir öğrenme planı sunan bir yaklaşımı benimsemiştir.
Kaplan International, 1967’de İngiltere’de ilk dil okulunu açarak İngilizce dil öğrenimi için bir program sunmaya başlamıştır. Şirket o zamandan beri dünya çapında 40’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve öğrencilere yüz yüze ve çevrimiçi dersler, tatil okulları, üniversite hazırlık programları, iş İngilizcesi kursları ve İngilizce sınav hazırlık kursları sunmaktadır.
Bugün Kaplan International, birçok ödül kazanmış ve dünyanın en iyi dil okulları arasında yer almaktadır. Şirket, öğrencilerine kaliteli eğitim, özelleştirilmiş öğrenme ve kültürel deneyimler sunmayı hedeflemektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Amerika Seattle Kaplan Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
20 İndirimli Fiyat: 1386 $ İndirimli Fiyat: 2660 $ İndirimli Fiyat: 3780 $ İndirimli Fiyat: 6720 $ İndirimli Fiyat: 10080 $
20 TURİST VİZESİ İLE İndirimli Fiyat: 1232 $ İndirimli Fiyat: 2352 $ İndirimli Fiyat: 3360 $
28 İndirimli Fiyat: 1540 $ İndirimli Fiyat: 2940 $ İndirimli Fiyat: 4158 $ İndirimli Fiyat: 7392 $ İndirimli Fiyat: 11088 $

Konaklama Fiyatları (haftalık)

45 $
Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti
290 $sezon farkı haftalık 35$ 575 $sezon farkı haftalık 35$ 200 $ 90 $ $ 215 $

Galeri

Kaplan dil okulu
Kaplan dil okulu
Kaplan dil okulu