SİZİ ARAYALIM  

Avustralya Brisbane LEXIS Dil Okulu

Lexis Brisbane, Brisbane’in en çok rağbet gören konumunda bulunur ve birinci sınıf kaplamalar, mobilyalar ve bol doğal ışık ile öğrenci deneyimini en üst düzeye çıkarmak için mimari olarak tasarlanmıştır. Merkez istasyondan 50 metre uzaklıkta ulaşımı çok kolay bir konumdadır.

Lexis’e yürüme mesafesinde olan alışveriş, restoran, teras bar ve kulüpler aktiviteye yapmak isteyen öğrenciler açısından avantaj oluşturur. İkiden fazla seviyeden oluşan sette 18 öğretim sınıfı ve öğrencilerin eğlenmesi için çok sayıda dinlenme alanı vardır. Lexis Brisbane’nin Öğrenci konaklama ortağı Student One, 5 dakikalık kısa bir yürüme mesafesindedir.

Lexis Brisbane aktif sosyal programının yanı sıra güncel İngilizce kitaplar, dergiler, multimedya yazılımları ve bireysel çalışma materyalleri içeren geniş bir kaynak merkezine ve bireysel çalışma için sessiz alanlara sahiptir. Brisbane’in öğrenciler için Avustralya’da tercih edilebilecek en iyi şehirlerinden biri olduğu söylenebilir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya Brisbane LEXIS Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) Materyal Ücreti Haftalık

Galeri

ILSC dil okulu
ILSC dil okulu