SİZİ ARAYALIM  

Avustralya Gold Coast International House Dil Okulu

Avustralya’nın Gold Coast kenti, kumlu plajları, su yolları ve sörf tutkunlarıyla  ünlüdür. Bölge ayrıca yağmur ormanları, dağları ve vadileri açısından da tam bir doğa harikasıdır. International House Gold Coast, meşhur bir eğitim merkezi olan ve birçok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan Southport’tadır.

IH Gold Coast, The Australia Fair Shopping Centre’ın 4. Katındadır oldukça merkezi konumda olan bu noktaya, ulaşım, olanaklar, alışveriş, konaklama ve iş fırsatlarına kolayca ulaşabilirler.

Okulda ortalama 800 öğrenci eğitim alıyor. Ayrıca 14 aydınlık ve modern dönenmiş sınıf buluyor. Bu sınıflarda mevcudu ortalama 12 oluyor.

Okulun kampüsü oldukça aydınlıktır hatta bazı sınıflar okyanus manzaralıdır. Okulda tüm öğrencilerin, öğle yemeği yerken veya öğleden sonra ve akşam aralarında okyanus ve plaj manzarasının keyfini çıkarabilecekleri açık ve kapalı bir alanı da vardır. 
Okulda genel İngilizce’nin yanı sıra, IELTS, Cambridge PET, FCE, CAE VE CPE gibi sınav hazırlık kursları, konuşma ve telaffuz dersleri de bulunuyor.

Ayrıca tüm bunların yanı sıra, Business, Proje ve Program Yönetimi, Pazarlama ve İletişim, Liderlik ve Yönetim, Dijital Medya gibi mesleki programlar da sunuyor.

International House Gold Coast, dünyadaki en eski dil eğitimi organizasyonu olan International House World Organisation’ın bir parçasıdır.

Konaklamalar da ise aile yanı ya da yurt seçenekleri mevcuttur. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya Gold Coast International House Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta Sabah Dersleri 8 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 16 Hafta Sabah Dersleri 16 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

International House dil okulu
International House dil okulu
International House dil okulu