SİZİ ARAYALIM  

Avustralya Gold Coast Oxford House College Dil Okulu

Oxford House Gold Coast dil okulu son zamanlarda öğrencilerin çok tercih ettiği ve hızla büyüyen bir şehir olan Gold Coast’ın şehir merkezinde bulunmaktadır. Okul binası, spor merkezlerine, kafelere ve mağazalara yakındır.

Gece hayatının hareketliliği, sörfe uygun plajları, su yolları ve kanallarıyla ve yaşam maliyetlerinin düşüklüğü ve Brisbane 45 dakikalık mesafede olmasıyla öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Oxford House Gold Coast’da 10 sınıf bulunmaktadır. Genel İngilizce, IELTS Sınavına Hazırlık, Akademik İngilizce ve küçük gruplar için İngilizce Eğitim gibi çeşitli eğitim programları bulunmaktadır.

Öğrencilerin Avustralya kültürüne adapte olması ve dil eğitimini desteklemek amacıyla Sörf dersleri, plaj sporları ve yüzme, Deniz Dünyası, Hayal Dünyası, Wet N’ Wild, nehirde kano ve kürek sörfü, balık tutma gezisi aktiviteler düzenlenmektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya Gold Coast Oxford House College Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta Sabah Dersleri 8 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 16 Hafta Sabah Dersleri 16 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

Oxford House College dil okulu
Oxford House College dil okulu
Oxford House College dil okulu