SİZİ ARAYALIM  

Avustralya International House Dil Okulu

Adelaide, dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biridir. Avustralya’nın oldukça güvenli ve sakin bir şehir olan Adeliade öğrencileri samimi ve kolay yaşam standartları ile  çok elverişli bir ortam sunar. Sunduğu bu güvenli ve samimi ortamın yanı sıra öğrencilerin güzel ve keyifli zaman geçirebilecekleri olanaklar da mevcuttur.

Şehir yeşilin ortasında kurulmuş, Akdeniz iklimine benzeyen havası, Avrupai tarzı ile gelişen sanat ve kültür ortamına sahiptir.
International House Adelaide, alışveriş, yemek ve eğlence bölgesinin kalbi olan Rundle Mall’da yer almaktadır.

Okulda; her seviye için mevcut bulunan İngilizce kursları yanı sıra Cambridge hazırlık kursları olan PET, FCE, CAE and CPE, IELTS hazırlık kursları bunların yanı sıra mesleki eğitim olan Proje ve Program Yönetimi, Pazarlama ve İletişim, Liderlik ve Yönetim, İşletme, Sosyal Medya Pazarlaması, Dijital Medya Pazarlaması, Bilişim Teknolojileri programları da bulunmakta.

International House Adelaide, dil eğitimi konusunda dünyanın en eski kuruluşu olan International House World Organisation’ın bir parçasıdır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya International House Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta Sabah Dersleri 8 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 16 Hafta Sabah Dersleri 16 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

International House dil okulu
International House dil okulu
International House dil okulu