SİZİ ARAYALIM  

Avustralya International House Dil Okulu

International House Sidney’in merkezine yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta olan Bondi Beach bölgesinde yer alan bir dil okuludur. Bondi Beach, Avustralya’nın en ünlü plajlarından biri olmanın yanı sıra, dünyanın en ünlü plajlarından biridir. Sydney’in güneydoğusunda yer alan plaj, kristal berraklığında suları, uzun kumsalı, büyüleyici manzaraları ve turistlerin ve yerel halkın hoşgörüsüyle meşhurdur.

International House’un İngilizce eğitimi Konuşarak öğrenme tekniğine bağlıdır. Nitelikli, profesyonel eğitmenleri ile öğrencilerin sınıfta çok aktif ve iletişim odaklı olmalarına özen gösterilir. Dersler ‘öğrenci merkezlidir’, bu da onların tam olarak derse katılmalarına, hedeflenen başarıya ulaşmak için motive olmalarına olanak sağlar.

Dersler öğrencinin kelime bilgisini, gramerini ve işlevsel dilini geliştirmeye odaklı çalışarak, öğrencilerin pasif ve aktif yeteneğini İngilizce dil sistemiyle genişletmeyi amaçlamaktadır. International House Bondi’de verdiği genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, IELTS gibi sınav hazırlık kurslarına da sahiptir.

International House konum olarak Bondi, tren istasyonuna yürüyerek 5 dakikadan kısa mesafede yer almaktadır. Okulun etrafında, öğrenicilerin hemen ulaşabileceği pek çok mağaza ve cafe vardır. Ayrıca meşhur Bondi Plajı’na otobüsle sadece 10 dakika uzaklıktadır.

International House Bondi’de genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, IELTS gibi sınav hazırlık kursları da bulunmaktadır. Yaklaşık 350 öğrenci kapasiteli okulda, genel İngilizce eğitimi için  her  seviyeden sınıf bulunmaktadır.

Ayrıca 18 yaş altı öğrenciler için de İngilizce dil eğitimi vardır.

Öğrenciler yaklaşık 800 m2’lik alanda yer alan 18 geniş ve aydınlık sınıfta eğitim alırlar. Ortak alanlarda, yemeğini yanında getiren ya da kendi yapmak isteyen öğrencilerin kullanımına açık, mikrodalga fırınlar ve buzdolapları da mevcuttur. Okulun genelinde ücretsiz wi-fi vardır.

Okulda öğrenciler için ücretsiz olarak, film gösterimleri, origami, Articulate Game gibi etkinlikler ya da meşhur Sydney Opera Binası, Botanik bahçeleri, Bondi dahili gibi yerlere geziler de düzenlenir.

Konaklamalar, aile yanı ve yurt seçenekleri ile sunulur. Bu konaklamalarda tek kişilik ya da paylaşımlı oda konaklama seçenekleri bulunuyor. Aile yanı konaklamalarda çoğunlukla sabah ve akşam yemeği konaklamaya dahildir. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya International House Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta Sabah Dersleri 8 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 16 Hafta Sabah Dersleri 16 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

International House dil okulu
International House dil okulu
International House dil okulu