SİZİ ARAYALIM  

Avustralya Melbourne Oxford House College Dil Okulu

Oxford House College Avustralya’nın ikinci büyük şehir merkezi olan Melbourne’nun merkezinde bulunmaktadır. Oxford House Melbourne ulaşıma, kafelere, restoranlara, bahçelere, parklar ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda yer almaktadır. Oxford House Melbourne’de 12 sınıf bulunmaktadır.

Genel İngilizce, IELTS Sınavına Hazırlık, CELTA Cambridge Sınavı, Akademik İngilizce ve küçük gruplar için İngilizce Eğitimi gibi çeşitli programları bulunmaktadır.

 Öğrencilerin Avustralya kültürüne adapte olması ve dil eğitimini desteklemek amacıyla Sokak Sanatı Turu; Melbourne’un tarihi pasajları ve kahve turu; Melbourne Hayvanat Bahçesi, Yarra Nehri üzerinde Nehir Gezisi; Yarra Valley şaraphane turu, Queen Victoria Market, Eureka Tower görüntüleme platformu aktiviteleri düzenlenmektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya Melbourne Oxford House College Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta Sabah Dersleri 8 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 16 Hafta Sabah Dersleri 16 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

Oxford House College dil okulu
Oxford House College dil okulu
Oxford House College dil okulu