SİZİ ARAYALIM  

Avustralya Perth ILSC Dil Okulu

ILSC’nin kampüsü alışveriş merkezlerine, King’s Park’a ve daha fazlasına merkezi bir konumdadır. Öğrenciler Genel İngilizce Programımızı Tam Zamanlı Sabah Programında alabilir ve seviyelerine, ilgi alanlarına ve İngilizce çalışma hedeflerine uygun bir İngilizce çalışma programı oluşturabilirler.

Derslerde iyi derecede bir İngilizce temeli için ihtiyaç duyduğunuz temel dil becerilerine, İngilizce İletişim, günlük iletişim için İngilizce’deki genel iletişim yeteneğinizi geliştirmeye odaklanılır.

Başlangıç ve ileri düzey sınıflarda da giderek daha yüksek seviyelerde dinleme, konuşma, okuma, yazma, gramer, telaffuz ve kelime dağarcığı oluşturmanıza yardımcı olunur. Kampüs 17 derslik, birçok dinlenme alanı, mutfak, açık hava kafe ve yoga odasına sahiptir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya ILSC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta Sabah Dersleri 8 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 16 Hafta Sabah Dersleri 16 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

lexis dil okulu
lexis dil okulu
lexis dil okulu