SİZİ ARAYALIM  

Avustralya Sydney ILSC Dil Okulu

ILSC, Sidney kampüsü, Sidney CBD’de merkezi bir konuma sahip olan ve önemli cazibe merkezlerinden birkaç adım uzaklıkta bulunmaktadır. ILSC öğrencilerinin İngilizce iletişimini ve akıcılıklarını geliştirmeyi amaçlayan bir dil okuludur.

Okul öğrencilerine, özenle hazırlanmış, özel veya yarı özel derslerle hizmet vermektedir. Öğrenciler zayıf olduklarını düşündükleri dersleri kendilerine göre özelleştirebilir ve eksikliklerini tamamlama, İş, akademik amaçlar, tıp ve daha fazlası için özel İngilizce konuları öğrenme fırsatı bulurlar. ILSC, öğrencilerinin hedeflere ulaşmasına yardımcı olacak tutkulu ve deneyimli eğitmenlere sahiptir.

Okul bünyesinde yer alan tüm öğretmenler, üniversite derecelerine, tanınmış öğretmenlik sertifikalarına ve öğrencilere ders verme konusunda birçok deneyime sahip ILSC Eğitmenleridir. Öğrenciler özel İngilizce sınıflarında 1’e 1 İngilizce eğitim alabilmektedir.

ILSC Sydney yurt dışı dil okulu, tek bir alanda değil birçok alanda çeşitli İngilizce programları sunmaktadır. Böylece öğrenciler İngilizce seviyelerinin uygun olduğu tüm seçmeli programlara katılma imkânı elde ederler. Bu programlar her yıl yeni eğitim müfredatına göre güncellenerek, dil öğrenmeyi daha kolay hale getirir.

Öğrenciler için ücretsiz konuşma, iş kulüpleri, workshoplar, ücretsiz sinema gecesi, spor etkinlikleri, okula başlangıç partisi, mezuniyet partisi, müzik ve karaoke geceleri gibi sosyal aktiviteler sıkça düzenlenir.

Okul; Genel İngilizce derslerini Yarı yoğun ve Yoğun İngilizce olarak ayırmış olup öğleden sonra ve akşam dersleri de vermektedir. Bu programların dışında IELTS ve Cambridge Sınavlarına hazırlık, University Pathways programları da ILSC Sydney şubesinde öğrencilere sunulmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya Sydney ILSC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 26 Hafta Sabah Dersleri 26 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri
20 İndirimli Fiyat: 3720 AUD İndirimli Fiyat: 3000 AUD İndirimli Fiyat: 7440 AUD İndirimli Fiyat: 6000 AUD İndirimli Fiyat: 8060 AUD İndirimli Fiyat: 6500 AUD İndirimli Fiyat: 11160 AUD İndirimli Fiyat: 9000 AUD İndirimli Fiyat: 14880 AUD İndirimli Fiyat: 12000 AUD

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Kitap Ücreti
400 AUD 230 USD 290 USD 65 AUD 180 AUD 10 AUD

Galeri

ILSC dil okulu
ILSC dil okulu