SİZİ ARAYALIM  

Avustralya Sydney International House Dil Okulu

International House Sydney, Sidney Merkezi İş Bölgesi CBD’de, Queen Victoria Building’e 5 dakikalık, Belediye Binası ve Wynyard tren istasyonlarına 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. İkonik Sidney Opera Binası ve Harbour Bridge, kolejden 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

1953’te kurulan ve şu anda 52 ülkede 160’tan fazla okulu kapsayan, dünyanın en eski ve en büyük bağımsız dil okulları ağı olan International House World Organization (IHWO)’un Sidney’deki bir parçasıdır. Okul Üç katlı geniş sınıflara, mutfaklı öğrenci ortak alanlarına, öğrencilerin ders aralarında dinlenmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri için geniş alanlara ve modern görsel-işitsel ekipmanlara sahiptir.

International House Sydney City, her yıl dünya çapında 65 ülkeden öğrenci almaktadır. Öğrencilerimizin %50’si Avrupa’dan, %35’i Asya’dan ve %15’i Güney Amerika’dandır.

Okulun bu elverişli konumu ve öğrencilerine sunduğu imkanlar, dünyanın  dört bir yanından gelerek Avustralya’yı seçen öğrenciler için çok önemli kriterlerdir.

Okul ortalama 350 öğrenci kapasitelidir.  Öğrenciler  ortalama 13 kişilik sınıflarda eğitim alır. Binanın üç katına yerleştirilmiş 17 büyük sınıf, öğrencilerin bir araya gelmesi ve etkileşimde bulunmalarına olanak sağlayan iki büyük alan, içinde öğrencilerin kullanabileceği mikrodalga fırın ve buzdolabının da olduğu iki mutfak, ücretsiz wi-fi ve öğrencilere yardım için orada bulunan dört okul görevlisi ile Sydney’in kalbinde harika bir lokasyonda eğitim vermektedir.

Okulda öğrencileri bir araya getirmeyi hedefleyen çeşitli etkinlikler ve aktiviteler düzenlenir. Bu aktiviteler ücretli ve ücretsiz olabilir. Ücretsiz aktivitelere; boomerang, resim kulübü, Liman Köprüsü ve Opera Binası yürüyüş turu, futbol kulübü, origami günü; çeşitli küçük partiler,  İngilizce pratik yapmak için oyunlar, Bondi Plajı’nda barbekü, Avustralya’da iş bulma semineri, Darling Limanı yürüyüş turu gibi etkinlikler sayılabilir.

Okulda genel İngilizce’nin yanı sıra, IELTS ve Cambridge Sınav hazırlık kursları, konuşma ve telaffuza yönelik programlar da vardır.

International House Sydney City, dünyadaki en eski  eğitimi ve dil öğrenme organizasyonu olan International House World Organisation’ın bir parçasıdır.

Konaklamalar öğrencilerin tercihini göre aile yanı ya da yurt olarak, tek kişilik ve paylaşımlı odalar halinde sunulur. 

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya Sydney International House Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Akşam Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Akşam Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Akşam Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Akşam Dersleri
20 İndirimli Fiyat: 3720 AUD İndirimli Fiyat: 3240 AUD İndirimli Fiyat: 7440 AUD İndirimli Fiyat: 6480 AUD İndirimli Fiyat: 11160AUD İndirimli Fiyat: 9720 AUD İndirimli Fiyat: 14880 AUD İndirimli Fiyat: 12960 AUD

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (Kahvaltı ve Akşam yemeği dahil ) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti (Haftalık)
380 AUD 350 AUD 225 AUD 350 AUD 55 AUD 200 AUD 15 AUD

Galeri

International House dil okulu
International House dil okulu
International House dil okulu