SİZİ ARAYALIM  

Avustralya Sydney LEXIS Dil Okulu

Lexis English Dil okulu Sidney’in kuzeyindeki Manly bölgesinde yer almaktadır. Manly, Sidney’in sahil kenarındaki büyüleyici bir banliyösüdür. Pasifik okyanusundaki konumu ve kolay erişilebilirliği sayesinde bir turizm bölgesidir. Sidney’in ikonik limanlarından biri olan Circular Quay’e 15 dakikalık kısa bir feribot yolculuğu ile ulaşmak mümkündür.

Manly Ticaret bölgesinin karmaşasından uzak bir dünyadır. Manly Beach, Sidney’in en popüler kafe, restoran ve barlarından bazılarının bulunduğu sahil şeridine sahiptir. Lexis English İngilizce eğitimde hedef odaklı çalışarak, deneyimli öğretmeleri ile ister iyi bir IELTS puanı elde etmek isterse prestijli Cambridge yeterliliğine sahip olmak isteyen öğrencilerine yardımcı olmak için ellerinden geleni yapmaktadır.

Okul, Manly Plajı’nın panoramik manzarasına sahip iki büyük balkona, dersler arasında dinlenmek için kafe tarzı mobilyalarla bol güneş alan geniş bir avluya, Her seviye için kapsamlı okuma, yazma, dinleme ve konuşma alıştırma kaynakları içeren geniş kitaplığa, ücretsiz çay ve kahve içeren tam donanımlı bir öğrenci mutfağına sahiptir.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya LEXIS Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta Sabah Dersleri 8 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 16 Hafta Sabah Dersleri 16 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

lexis dil okulu
lexis dil okulu
lexis dil okulu