SİZİ ARAYALIM  

Avustralya Sydney Oxford House Dil Okulu

Oxford House College, Sidney Kampüsü Sidney’in kalbinde yer alan York Caddesinde yer alır. Dünyaca ünlü birçok kafe ve restoran ve alışveriş merkezi bu cadde üzerinde bulunmaktadır. Kampüs harika merkezi toplu taşıma bağlantılarına sahiptir. 2 merkezi tren istasyonuna yürüme mesafesindedir.

OHC, dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden biri olan Avusturalya’da İngilizce öğrenmek ve konuşmak için harika bir fırsattır. Dünyanın farklı noktalarından bir araya gelen öğrencileri ile uluslararası bir ortam oluşturur. OHC, Genel İngilizce, IELTS Sınavına Hazırlık, Akademik İngilizce ve küçük gruplar için İngilizce Eğitim gibi çeşitli eğitim programlarına sahiptir.

Profesyonel ve nitelikli öğretmen kadrosu ile maksimum 16 kişilik sınıflarda eğitimler verilir. Sınıflarda düzenli öğretmen rehberliği ile geribildirim ve iletişime odaklanır. Ayrıca öğrencilerin her fırsatta İngilizce pratik yapmalarını ve yeni arkadaşlar edinmelerini sağlayan dinamik ve yoğun bir sosyal program bulunmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Avustralya Sydney Oxford House Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 8 Hafta Sabah Dersleri 8 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 12 Hafta Sabah Dersleri 12 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 16 Hafta Sabah Dersleri 16 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 24 Hafta Sabah Dersleri 24 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 36 Hafta Sabah Dersleri 36 Hafta Öğleden Sonra Dersleri 48 Hafta Sabah Dersleri 48 Hafta Öğleden Sonra Dersleri

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile (kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Aylık (okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti (isteğe bağlı) Materyal Ücreti

Galeri

Oxford House College dil okulu
Oxford House College dil okulu