SİZİ ARAYALIM  

Dubai Es Dubai Dil Okulu

ES Dubai dil okulu, 21. yüzyıl modernizmiyle harmanlanmış Doğu ve Batı’nın özelliklerini benzersiz ve uyumlu bir şekilde bir araya getiren çok samimi, misafirperver, güvenli bir şehir olan Dubai’nin merkezinde en yüksek akademik kalitede İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. İş, eğitim veya yaşam için dil becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için size en uygun kurs seçeneğini ES Dubai’de bulabilirsiniz.
Okul Yeni Dubai’nin kalbindeki Jumeirah Göl Kuleleri’nde (JLT) bulunmaktadır. JLT elverişli bir konumda bulunmaktadır ve çok çeşitli sosyal aktivite alanlarını barındırmaktadır ve Dubai Marina Alışveriş Merkezi’ne ve plaja sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Okulun bulunduğu lokasyon aynı zamanda uluslararası öğrenciler için ideal bir ortam sunmaktadır. Bu bölgeyoğunlukluolarakAmerikanveİngilizvediğeravrupalımilletelerinikametettiğivebirçokişmerkezininbulunduğugelişmişbirbölgedir.
Okul içerisinde kafeterya, kütüphane, bilgisayarlar, ücretsiz ve sınırsız wifi bulunmaktadır. Okul binasında aynı zamanda market bulunmaktadır. Okulun bütün hocalarının ana dili ingilizcedir. Tüm sınıflarda akıllı tahtalar bulunmaktadır.
Okulun Sunduğu Programlar
Genel İngilizce
İş İngilizcesi
Üniversite hazırlık programı
Özel Ders
IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık
Konuşma kulübü

ES Dubai dil okulu Dubai’nin ilk ve tek uluslararası çapta eğitim sunan ve öğrenci vizesi sağlayabilen dil okuludur. Okul öğrencilere vize sponsorluğu yapabilmekte ve tüm vize işlemlerini öğrenci adına yerine getirmektedir. Öğrencinin herhangi bir konsolosluğa gitmesine, banka hesabı göstermesine ve benzeri birçok evrak işlemleri ile uğraşmasına gerek yoktur.

Okulun şuana kadar vize başarı oranı %100’dür. Dubai vize konusunda Türk vatandaşlarına yeterince esnek davranmaktadır. Vizeler 3 ay + 3 ay verilmektedir. 6 aydan sonra öğrencinin ülkeden çıkış yapması gerekmektedir.
Konaklama Seçenekleri: Öğrenci rezidansları ve yurtlardır.
Yasal Çalışma Hakkı
Es Dubai dil okulu aracılığı ile alacağınız vize türü ile part-time olarak çalışma hakkı elde edebilirsiniz.

12 hafta ve üstü dil eğitimine kayıt olan öğrenciler öğrenci vizesi ile Dubai’ye gelir ve yeterli ingilizceye sahip oldukları durumda iş bulabilir ve çalışabilirler. ES Dubai okulunda iş bulma konusunda full time olarak biri görevlidir ve çalışma talebi öğrencilere uygun iş bulma konusunda yardımcı olmaktadır.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık  Es Dubai dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları, konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs. öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Dubai Es Dubai Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 20 Hafta 24 Hafta
15 İndirimli Fiyat: 2095 $ İndirimli Fiyat: 2982 $ İndirimli Fiyat: 3648 $ İndirimli Fiyat: 4699 $ İndirimli Fiyat: 5115 $ İndirimli Fiyat: 5445 $
30 İndirimli Fiyat: 2741 $ İndirimli Fiyat: 4373 $ İndirimli Fiyat: 5597 $ İndirimli Fiyat: 7114 $ İndirimli Fiyat: 8165 $ İndirimli Fiyat: 9105 $

Konaklama Fiyatları (haftalık)

FİYATA DAHİL OLANLAR
• Kayıt ücreti • İngilizce kursu • Konaklama booking • 4 haftalık paylaşımlı konaklama • DXB havalimanı karşılaması • İlk seviye için kitap • Vize masrafları

Galeri

Es Dubai dil okulu
Es Dubai dil okulu
Es Dubai dil okulu