SİZİ ARAYALIM  

Embassy Summer California State University Yaz Okulu, Los Angeles

Los Angeles şehri,Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinde bulunmaktadır.Şehir ülkenin en büyük şehirlerinden biridir. Embassy Summer Los Angeles Yaz Okulu, San Fernando Vadisinde bulunan California State Üniversitesinin Northridge kampüsünde faaliyet göstermektedir. 12-18 yaş grubundaki öğrenciler, maksimum 15 kişilik sınıflarda, haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimi almaktadır. 
Öğrenciler, kampüs içindeki yurtlarda konaklamaktadır. Bu yurtlarda standart ve özel olmak üzere iki farklı konaklama seçeneği vardır. Standart odalarda iki kişi konaklar ve banyolar ortak kullanılır. Özel odalar iki kişiliktir ve banyolar kişiye özel kullanılır. Özel banyolu odalar ekstra ücrete tabidir.
Öğrenciler tüm yemeklerini yurtta yer alan yemekhanelerde yemektedirler. Öğrenciler 7/24 Embassy Summer görevlilerinin gözetimi altındadır. Derslerden arta kalan zamanlarda, disko geceleri, karaoke, moda gösterisi, yetenek yarışması, casino gecesi, yüzme gibi aktiviteler düzenlenmektedir. Haftada bir tam, dört yarım gün olmak üzere geziler düzenlenir. Bu gezilerde Los Angeles, Santa Monica-Venice Beach, Grammy Museum, Long Beach & Aquarium of the Pacific gibi yerler ziyaret edilir. Dileyen öğrenciler ekstra ücret karşılığında Disneyland, Universal Studios, Six Flags Magic Mountain gibi yerleri gezebilmektedirler.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Galeri