SİZİ ARAYALIM  

Gateway School of English Dil Okulu

Gateway School of English, Malta’nın doğu kıyısındaki St. Julian’s bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezine yakın bir konumda bulunan okul, öğrenciler için ulaşım açısından oldukça elverişlidir. Okulun yakınlarındaki restoranlar, kafeler, mağazalar ve turistik yerler Gateway School of English’de eğitim alacak öğrenciler için avantaj sağlamaktadır.

Gateway School of English, modern bir binada hizmet vermektedir. Okulda, modern sınıflar, öğrenci salonları, kafeterya, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci dinlenme alanları ve kütüphane bulunmaktadır. Ayrıca, okulun terası öğrencilere St. Julian’s koyuna bakan muhteşem bir manzara sunmaktadır

Gateway School of English, 2002 yılında kurulmuştur. Okul, İngilizce dil eğitimi konusunda uzmanlaşmıştır ve yıllar içinde birçok öğrenciye hizmet vermiştir. Gateway School of English, ortalama 200 öğrenci kapasitelidir.
Gateway School of English, İngilizce dil eğitimi konusunda birçok farklı program sunmaktadır. Bu programlar arasında genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, akademik İngilizce, Cambridge sınavlarına hazırlık programları ve IELTS sınavına hazırlık programları bulunmaktadır.
Gateway School of English’in sunmuş olduğu konaklamalar ise aile yanı konaklama, yurtlar ve öğrenci evleridir.
Gateway School of English, öğrencilerine sunmuş olduğu aktiviteler ile birlikte sınıf içerisinde alınan teorik eğitimin yanı sıra aktiviteler ile pratik yapma imkanı sunar. Bu aktiviteler arasında film gösterimleri, şehir gezileri, bowling vs gibi oyun geceleri gibi aktiviteler vardır.
Okulun dışında, öğrencilerin sosyalleşebilecekleri birçok ortak kullanım alanı da vardır. Okulun kafeteryasında yemek yemek, çeşitli oyunlar oynamak veya diğer öğrencilerle sohbet etmek mümkündür.
Okulun sunduğu birçok program, aktivite ve konaklama seçenekleri öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, okulun konumu, öğrencilerin İngilizce öğrenirken Malta’nın tarihi ve turistik yerlerini keşfetmelerine olanak tanımaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Gateway School of English Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 6 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 24 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Kayıt Kon. Rez. Ücreti Materyal Ücreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sertifika konaklama

Galeri

Gateway School of English dil okulu
Gateway School of English dil okulu
Gateway School of English dil okulu