SİZİ ARAYALIM  

Güney Afrika Cape Town LAL Dil Okulu

Güney Afrika’nın en eski şehri olan Cape Town, bir diğer ismi ile de “Anne şehir” olarak nitelendiriliyor. Burası aynı zamanda Batı Kap eyaletinin de en büyük kenti olarak bilinmektedir. Metropol bir bölge olmasına karşın, insanların birbirlerine duydukları saygı ve anlayış neticesinde dünyanın en yaşanılır alanı olmayı başaran Cape Town dil eğitimi konusunda da en kaliteli okulları bünyesinde barındırıyor.

LAL Cape Town Dil Okulu, şehrin gürültüden uzak noktasında konumlandırılmıştır. Okul aynı zamanda birçok plaja ve eğlence merkezine de yakın konumda bulunur. Gerek okul güvenliğini sağlamak gerekse de öğrenci güvenliğini sağlamak adın 24 saat boyunca güvenlik denetimi gerçekleştirilmektedir.

LAL Cape Town; çok geniş ve teknolojik olarak donanımlı sınıflara, büyük bir yüzme havuzuna, öğrencilerin yorulduklarından dinlenebilecekleri yemyeşil bir bahçeye ve barbekü alanına sahiptir. Okul çok kalabalık olmadığından eğitimciler her öğrenci ile özel olarak ilgilenme fırsatı yakalarlar. Dil öğrenme sürecinde her türlü yardım ve destek okul tarafından öğrencilere sağlanır. Ayrıca da sosyal faaliyetler yardımıyla farklı kültürden insanları birbirlerine alıştırmak hedeflenmiştir.

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL ve Cambridge  sınavlarına hazırlık, University Pathways gibi programlar LAL Cape Town şubesinde öğrencilere sunulmaktadır

Hemen Fiyat Teklifi Al

Güney Afrika Cape Town LAL Dil Okulu Fiyatları

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Galeri

LAL dil okulu
LAL dil okulu
LAL dil okulu